Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radosław Panas: Zabrakło paru punktów do czwórki

Radosław Panas: Zabrakło paru punktów do czwórki

fot. archiwum

Dziś AZS Politechnika Warszawska i Delecta Bydgoszcz rozpoczną walkę o prawo gry w przyszłym sezonie w europejskich pucharach. - Jest moda na siatkówkę w stolicy. Cieszymy się, że ludzie chcą nas oglądać - mówi trener warszawskiego zespołu, Radosław Panas.

Dziś i jutro gracie z Delectą w play offach. Istnieje ryzyko, że po zwycięstwie nad bełchatowianami wyjdziecie na parkiet zbyt pewni siebie, lekceważąc przeciwnika, mimo że stawką jest gra w europejskich pucharach.

– Nie, nie, na pewno nie będziemy lekceważyć przeciwnika, bo tak jak już mówię od dwóch dni – przestrzegam przed tym i staram się uczulić chłopaków na to, żeby byli skoncentrowani na tych spotkaniach. Nikt nam nie będzie długo pamiętał tego, że wygrywamy ze Skrą, a zapamiętane zostanie, że zdobędziemy piąte miejsce. Tak więc  wszyscy będą pamiętać te ostatnie mecze, które właśnie przed nami.

W drugiej fazie rozgrywek nie zdobyliście zbyt wielu punktów. Wiele meczów przegraliście w tie-breakach po walce, jak równy z równym, z najlepszymi zespołami. Warszawscy kibice chyba mogą się cieszyć – w drużynie widać potencjał na kolejne lata.– To trzeba by warszawskich kibiców zapytać, czy są zadowoleni. Myślę, że przez ten sezon dostarczyliśmy naprawdę wielu emocji i wrażeń, graliśmy fajną siatkówkę. Oczywiście ten zespół był zbudowany od podstaw, jest młodym zespołem, zabrakło czasem może tego doświadczenia, żeby z najlepszymi wygrywać w tie-breakach. Zabrakło tych paru punktów, żeby grać w czwórce o medale.

* rozmawiała Lena Cudna (PlusLiga.pl)
* więcej w serwisie PlusLiga.pl

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-04-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved