Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Prima Aprilis za nami, czyli prostujemy żarty

Prima Aprilis za nami, czyli prostujemy żarty

fot. archiwum

Tradycją jest już, że 1 kwietnia każdy, każdego stara się wyprowadzić „w pole". Nie inaczej było w naszym przypadku. Strefa Siatkówki również przygotowała dla czytelników serwisu żart, co ciekawe za pewnik wzięły go również inne redakcje.

W dniu wczorajszym w Strefie Siatkówki pojawiły się dwie informacje, które okazały się Prima Aprilisowym żartem. Pierwsza dotyczyła Adama Malika, który na antenie Polskiego Radio Program 1 miał przyznać, że został trenerem Kirgistanu, druga informacja mówiła o powołaniach do kadry Słowacji. Podaliśmy, że w szerokiej kadrze Słowaków zabrakło miejsca dla Michała Masnego, Martina Sopko i Michała Cervena.

Rzecz jasna takie sytuacje nie miały w ogóle miejsca. Adamowi Malikowi, co prawda siatkarka egzotyka obca nie jest, ale propozycji z Kirgistanu nie dostał. Koncentruje się tylko i wyłącznie na pracy w Treflu. Podobnie jest z Emanuele Zaninim. Szkoleniowiec kupiony jest na play-off w lidze włoskiej, przyglądając się jedynie poczynaniom potencjalnych kadrowiczów. Podany przez nas skład dotyczył minionego sezonu, w którym Słowacy brali udział w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Zanini nie podał jeszcze szerokiej kadry w tym sezonie reprezentacyjnym.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam sprawić, aby nasze żarty stały się bardziej wiarygodne. Tym, którzy się zorientowali, gratulujemy czujności, a tych którzy się nabrali, w tym kolegów z innych redakcji pozdrawiamy serdecznie i życzymy uśmiechu przez cały rok.źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2011-04-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved