Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Prygiel: Godnie pożegnaliśmy się z Torwarem

Robert Prygiel: Godnie pożegnaliśmy się z Torwarem

fot. archiwum

- Udało nam się pokonać tak dobry zespół, jakim jest Skra. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, kibice obejrzeli naprawdę dobre widowisko - cieszył się po wygranej ze Skrą Bełchatów kapitan AZS Politechniki Warszawskiej, Robert Prygiel.

Na konferencji prasowej powiedzieli:

Michał Winiarski (kapitan PGE Skry Bełchatów): – Gratulacje dla warszawskiego zespołu. Myślę, że ogólnie mecz mógł się podobać. Było dużo obron, bloków. Politechnika była dzisiaj lepsza i wygrała zasłużenie. Jeszcze raz gratuluję.

Robert Prygiel (kapitan AZS Politechniki Warszawskiej): – Dziękujemy za gratulacje. Cieszymy się bardzo z paru powodów. Po pierwsze, udało nam się pokonać tak dobry zespół, jakim jest Skra. Po drugie, mogliśmy się godnie pożegnać z Torwarem. A po trzecie, mecz naprawdę stał na bardzo wysokim poziomie. Było mnóstwo obron, bardzo mało błędów z obu stron, drużyny wygrywały różnymi akcjami siatkarskimi, a nie błędami przeciwnika. Wydaje mi się, że kibice też byli bardzo zadowoleni, bo mogli oglądać bardzo dobre widowisko.Jacek Nawrocki (trener PGE Skry Bełchatów): – Gratulacje za zwycięstwo dla Politechniki. To było naprawdę supergranie przed fazą play-off. Mecz twardy, z dużą ilością wymian, ataków. Myślę też, że dobry, jeśli chodzi o motorykę, wytrzymałość. Takiego spotkania potrzebowaliśmy. Oczywiście byłoby przyjemniej, gdybyśmy wygrali, wspaniale byłoby wyjeżdżać stąd ze zwycięstwem, ale cóż… Może zejdzie z nas troszeczkę presji przed kluczowymi spotkaniami, bo dużo się już mówiło o naszej serii zwycięstw. Dobrze, że stało się to przed play-off. Mam nadzieję, że będziemy tam kontynuować dobrą passę, aczkolwiek przeciwnicy są naprawdę arcytrudni. Wracając jeszcze do spotkania… Próbowaliśmy w nim różnych ustawień. Założyliśmy to sobie przed meczem i w zasadzie od początku do końca realizowaliśmy to, stąd cieszę się, że to był taki ciężki, pięciosetowy bój. Żal, że nie ma zwycięstwa, ale to jest sport. Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Politechniki.

Radosław Panas (trener AZS Politechniki Warszawskiej): – Bardzo się cieszę z tego zwycięstwa i z dobrej gry mojego zespołu. Był to bardzo fajny siatkarski pojedynek, stojący na wysokim poziomie. Publiczność w stanie euforycznym opuszczała halę, także również z tego bardzo się cieszymy. To my mieliśmy zacząć na ataku ze Zbyszkiem, na trzech przyjmujących, a tu Jacek wychodzi i nas zaskakuje. Zespoły chciały się tutaj trochę poszachować. To fajnie, bo widać, jak wszechstronni są gracze i w jednym, i w drugim zespole. Cieszę się z dobrej dyspozycji mojej drużyny, ale jutro o 12:30 spotykamy się już na treningu i myślimy o kolejnych spotkaniach. W sobotę i niedzielę gramy z Bydgoszczą bardzo istotne dla nas mecze o europejskie puchary. Chłopcy pokazali dziś dobrą siatkówkę i mam nadzieję, że utrzymają poziom również w najbliższych spotkaniach. Fajnie, że mam wartościowych zmienników, że wchodzą i każdy coś tam zawsze wnosi. Bardzo się z tego cieszę. Jackowi i jego drużynie życzę powodzenia w play-off. Szkoda, że my się już nie spotkamy, ale myślę, że kibice zapamiętają ten mecz na bardzo długo.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved