Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > W Sobieskim Żagań już zaczynają myśleć o kolejnym sezonie

W Sobieskim Żagań już zaczynają myśleć o kolejnym sezonie

fot. archiwum

Cieszą się z czwartego miejsca, ale już myślą o przyszłym sezonie. Siatkarze beniaminka - Sobieskiego Żagań - bardzo udanie zakończyli rozgrywki w drugiej lidze. Zespół Artura Darmstadtera niespodziewanie awansował do fazy play-off.

W pierwszej rundzie Sobieski dopiero w piątym meczu przegrał z faworyzowanym Krispolem Września. – Trwa teraz okres roztrenowania po sezonie, organizmy muszą powolutku dojść do siebie. W kolejnym miesiącu spotkamy się z prezesami, zobaczymy jaki mamy budżet i działamy – mówi Artur Darmstadter.Cieszymy się z tego, co było, teraz trzeba szybko ostudzić głowy i zobaczymy, na co będzie nas stać w kolejnym sezonie. Z góry można sobie planować różne rzeczy, ale mamy chłodne głowy i czekamy co będzie dalej.

Fajnie byłoby powalczyć jeszcze o coś więcej. wiem, że chyba nie wszyscy zawodnicy zostaną w drużynie, dla tego trzeba będzie poszukać kilku wzmocnień. Nie ukrywam, że zawodnicy z innych klubów już się do nas zaczęli zgłaszać. Trzeba będzie z nimi porozmawiać, głównie o ich oczekiwaniach – mówi szkoleniowiec Sobieskiego, który sam jeszcze nie jest pewien, czy pozostanie w Żaganiu. – Będę jeszcze rozmawiał z prezesami, jak oni widza nasza współpracę. musimy usiąść przy stole i porozmawiać jak dżentelmeni – dodaje.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved