Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Resovia do końca sezonu bez Grozera

Resovia do końca sezonu bez Grozera

fot. archiwum

Do siedziby Asseco Resovii napłynęły wyniki badań, jakie przeprowadził w niemieckiej klinice Gyorgy Grozer. Diagnozy nie są optymistyczne i wykluczają atakującego klubu z Rzeszowa z gry do końca sezonu. Stwierdzono zwężenie arterii w trzech palcach.

Dostaliśmy  od niemieckich lekarzy diagnozę, z której wynika, że na podstawie badań angiograficznych stwierdzono zwężenie arterii w trzech palcach. Zawodnikowi podawano leki, ale wg zaleceń tamtejszych lekarzy Gyorgy musi mieć przerwę w graniu do końca sezonu – mówi wiceprezes Asseco Resovii, Bartosz Górski. Klub z Rzeszowa wyśle swojego zawodnika jeszcze na konsultacje do Włoch do znanej Polikliniki Św. Mateusza w Pavii. Fachowiec od takich przypadków, doktor Piovelli, w przeszłości wyleczył mające podobne problemy Andriję Gerica i Michała Bąkiewicza, którzy po krótkim okresie rehabilitacji wrócili do gry.

Zdrowie Gyorgy Grozera jest w tym momencie najważniejsze i dołożymy wszelkich starań, żeby mu pomóc – mówi Bartosz Górski i dodaje. – „Dżordż” pojedzie do Włoch do wybitnych specjalistów, którzy zajmą się jego problemem i skonsultują diagnozę z Niemiec. Na razie czekamy na informację z włoskiej kliniki, kiedy Gyorgy będzie mógł być tam przyjęty. Być może pojedzie tam prosto z Niemiec. Chcemy dołożyć wszelkich starań, by w jednoznaczny sposób i przez wybitne grono fachowców zostało zdiagnozowane, co mu dolega. Nie ukrywamy, że jesteśmy przygotowani na czarny scenariusz, czyli absencję naszego zawodnika do końca sezonu. Teraz najważniejsze jest jednak to, żeby pomóc mu wrócić do zdrowia – kończy wiceprezes Asseco Resovii.

Więcej w serwisie plusliga.plźródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved