Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Adrian Staszewski: To jeszcze o niczym nie przesądza

Adrian Staszewski: To jeszcze o niczym nie przesądza

fot. archiwum

- Szkoda nam czwartego seta, ponieważ zwycięstwo w nim wyślizgnęło nam się z rąk. Zabrakło nam tylko jednego punktu. Cóż, kto w siatkówce popełnia więcej błędów, ten przegrywa - mówi Adrian Staszewski, zawodnik Farta Kielce.

Podopieczni Dariusza Daszkiewicza w sobotę przegrali na własnym terenie z Indykpolem Olsztyn 1:3. – Niestety, nie udało nam się tym razem wygrać i nie mamy być z czego zadowoleni – twierdzi Adrian Staszewski.

Szkoda nam tego czwartego seta, w którym pozostało zdobyć tylko jeden punkt. Jak się później okazało, był to aż jeden punkt. Ciężko powiedzieć, czego nam tym razem zabrakło. Musimy o tym meczu jak najszybciej zapomnieć – dodaje przyjmujący Farta.

Co zaważyło o zwycięstwie drużyny Gheorghea Cretu? – Olsztyn w sobotę miał nerwy ze stali. Nie mieli łatwej sytuacji w ostatniej partii, a jednak zdołali doprowadzić do remisu i jeszcze wygrać – kwituje.Jednak jeszcze nie wszystko stracone. – Sobotnia porażka o niczym nie przesądza. Trzeba skupić się na najbliższym spotkaniu w Olszynie – podkreśla Staszewski. Jeżeli „Farciarze" wygrają dwie najbliższe konfrontacje, PlusLiga zostanie w Kielcach.

Najbliższy tydzień poświęcimy na koncentrację i trening pod kątem kolejnego spotkania z Indykpolem. Mecz, który odbędzie się w następny poniedziałek jest dla nas bardzo ważny – zaznacza zawodnik kieleckiego zespołu.

Po trzech starciach w rywalizacji między tymi zespołami jest 2:1 na korzyść olsztynian. Utrzymanie w PlusLidze wywalczy ta ekipa, która jako pierwsza wygra trzy potyczki. W poniedziałek (04.04.2011) w Olsztynie dojdzie do czwartego spotkania między Fartem a Indykpolem.

Autor: Maciej Urban
Więcej w serwisie CKsport.pl

źródło: cksport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved