Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Mierzejewski: Czeka nas bardzo ważny mecz

Marcin Mierzejewski: Czeka nas bardzo ważny mecz

fot. archiwum

- Fart to bardzo silna drużyna, która po rundzie zasadniczej była od nas lepsza - powiedział Marcin Mierzejewski i dodał: - Nie można ich lekceważyć i trzeba będzie skoncentrować się na czwartym meczu, bo kielczanie będą chcieli w nim wiele udowodnić.

Podczas spotkania można było zauważyć wyraźne problemy kielczan z przyjęciem zagrywki olsztyńskich siatkarzy. – Zawodnicy z Olsztyna mają bardzo ciężkiego flota. Na pewno musimy poprawić przyjęcie zagrywki i skoncentrować się już na następnym meczu. Przegraliśmy to spotkanie, ale to o niczym jeszcze nie decyduje – powiedział po spotkaniu przyjmujący Farta, Adrian Staszewski .

– Na początku spotkania byliśmy trochę sparaliżowani. Dobrze, że odbudowaliśmy się w drugiej partii. Przestajemy grać w końcówkach i szkoda, bo oddajemy w ten sposób całe sety. Umiejętności nam nie brakuje i na pewno nie jesteśmy słabszym zespołem niż Olsztyn – stwierdził pełen wiary w swój zespół Michał Kozłowski .

Zwycięstwo w trzecim meczu stawia podopiecznych Gheorghe Cretu w dość komfortowej sytuacji. – Wygrywamy 2:1 w meczach, ale to o niczym nie świadczy. Za tydzień czeka nas bardzo ważny mecz w Olsztynie. Miejmy nadzieję, że podtrzymamy dobrą grę i wyjdziemy zwycięsko z tej konfrontacji – mówił libero akademików, Marcin Mierzejewski i dodał: – Dzisiaj popełniliśmy zdecydowanie mniej błędów w ataku. Zagraliśmy zespołowo i do końca. Mam nadzieję, że uskrzydli to nas przed kolejnym meczem. Gramy u siebie, więc będzie spoczywało na nas duże ciśnienie. Fart to bardzo silna drużyna, która po rundzie zasadniczej była od nas lepsza. Nie można ich lekceważyć i trzeba będzie skoncentrować się na czwartym meczu, bo kielczanie będą chcieli w nim wiele udowodnić.*wypowiedzi zebrał Karol Macek (Radio Planeta Kielce)

źródło: inf. własna, Radio Planeta Kielce

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved