Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dawid Murek: Mecz się odbył

Dawid Murek: Mecz się odbył

fot. archiwum

W sobotę Tytan AZS Częstochowa poległ w pojedynku ze Skrą Bełchatów w trzech setach. - Częstochowa zawsze kojarzyła nam się z trudnym terenem - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec mistrzów Polski, Jacek Nawrocki.

Mimo wyraźnie przegranego meczu przez akademików z Częstochowy doping w hali Polonia nie pozwalał podopiecznym Jacka Nawrockiego poczuć się pewnie i bezpiecznie. – Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa, bo w Częstochowie zawsze gra się ciężko – stwierdził najlepszy zawodnik spotkania, Michał Winiarski. W jeszcze mniejszej ilości słów mecz podsumował kapitan częstochowskiej drużyny. – Mecz się odbył. Było to zasłużone zwycięstwo Skry – powiedział Dawid Murek.

Zadowolenia ze zwycięstwa za trzy punkty nie krył Jacek Nawrocki, któremu wyraźnie podobała się postawa zawodników rezerwowych w zespole z Bełchatowa. – Częstochowa zawsze kojarzyła nam się z trudnym terenem. Cieszy mnie dobra gra zespołu oraz dobry klimat na boisku. Paweł Woicki pokazał, że można na niego liczyć podczas nieobecności Miguela Falaski. Jestem bardzo zadowolony z Kuby Novotnego, który ciągnął grę w ataku – podsumował trener mistrzów Polski.

Kilku mankamentów w grze swojej drużyny dopatrzył się jednak trener siatkarzy spod Jasnej Góry. – Nie rozumiem dlaczego wykonujemy poszczególne akcje tak niekonsekwentnie. Niektóre momenty są bardzo dobre, ale w innych zawodnicy zachowują się tak, jakby pierwszy raz ze sobą grali. Bardzo spieszymy się z grą i nie jesteśmy cierpliwi – powiedział Marek Kardoš i dodał: – Grając ze Skrą byliśmy gorsi praktycznie w każdym elemencie. Mam nadzieję, że nasza gra poprawi się do fazy play-off i będziemy dla Skry trudnym przeciwnikiem. 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved