Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Powrót Dawida Konarskiego

Powrót Dawida Konarskiego

fot. Cezary Makarewicz

Delecta jest jedną z najbardziej pechowych drużyn w tym sezonie. Dziś jednak jej kibice mają powód do radości. Jak donosi oficjalna strona klubu, po dłuższej nieobecności do Bydgoszczy wraca Dawid Konarski, a w poniedziałek będzie już na treningu.

Atakujący Delecty po raz ostatni wystąpił w meczu w ramach Pucharu Polski, rozgrywanym 20 stycznia w Nowym Dworze Mazowieckim. Kilka dni później nie pojechał już z drużyną do Kędzierzyna-Koźla, gdzie starciem z miejscową ZAKSĄ bydgoszczanie kończyli rundę zasadniczą. Nie wiadomo było wtedy, jak długo potrwa przerwa w grze zawodnika. Jednak 3 lutego w oświadczeniu prasowym klub poinformował, że Dawid Konarski i Andrzej Wrona zostaną wysłani do specjalistycznego ośrodka w Olsztynie. Dziś już wiadomo, że po prawie dwumiesięcznej rehabilitacji atakujący drużyny znad Brdy wróci do Bydgoszczy i od poniedziałku rozpocznie treningi z zespołem.

Oczywiście jego powrót do gry to melodia przyszłości. Mówił już o tym drugi trener drużyny, Marian Kardas, podczas wtorkowej konferencji prasowej. Przez cały okres rehabilitacji bowiem Dawid nie miał kontaktu z piłką, zatem trudno powiedzieć, jak tak długa przerwa wpłynęła na jego dyspozycję.

Więcej informacji przekaże nam sam zainteresowany, bowiem w tym celu zostanie  zorganizowana specjalna konferencja prasowa. O szczegółach poinformujemy wkrótce.źródło: delectabydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved