Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Adam Grabowski: Wyszliśmy eksperymentalnym składem

Adam Grabowski: Wyszliśmy eksperymentalnym składem

fot. archiwum

- Mam nadzieję, że wszyscy podejdą do tej przegranej ze zrozumieniem, bo musiałem podjąć pewne decyzje i biorę to w 100% na swoją odpowiedzialność - powiedział po porażce w Pucharze Polski trener mieleckiej Stali, Adam Grabowski.

Jestem zadowolona, że udało się wygrać w trzech setach, chociaż pierwszy tego nie zapowiadał. Na pewno zmęczenie w naszym zespole jest widoczne. Cieszę się, że udało nam się zmobilizować przy takim natłoku meczów, gdzie ciężko o koncentrację, gdy mecz goni mecz – mówiła tuż po pucharowym zwycięstwie w Mielcu kapitan MKS Dąbrowa Górnicza, Joanna Staniucha-Szczurek.

Dzisiaj zaczęłam na ławce, ale później weszłam i mogłam pomóc. Trener musi rozkładać siły na cały zespół, dlatego daje pograć wszystkim dziewczynom. Reszta zespołu musi w gotowości czekać na swoją kolej. Czasami ciężko wejść na boisko i pokazać się z dobrej strony, gdy człowiek przestoi dwa secie w kwadracie dla rezerwowych – zauważyła siatkarka z Dąbrowy Górniczej. – Najważniejsze, że awansowaliśmy do finałów i teraz tylko to się liczy. Za 2 godziny wsiadamy do autobusu i rano jesteśmy w Sopocie. Będziemy chciały pokazać się tam z jak najlepszej strony – dodała.

Przegraliśmy pierwszy set, który był do wygrania. Tym spotkaniem przygotowywaliśmy się do niedzielnego meczu (przeciwnikiem będzie TPS Rumia – przyp. red.) bo czeka nas bardzo ważny pojedynek. Skład jakim wyszliśmy był eksperymentalny, gdyż musiałem zobaczyć jak będą spisywać się zmienniczki – przyznał po spotkaniu Adam Grabowski, trener mieleckiej Stali. – Odnośnie dzisiejszego meczu to organizacja gry Tauronu blok-obrona uniemożliwiła nam nawiązanie walki. Mieliśmy także problemy z kończeniem piłek. Dużo z nich było bronionych , a dąbrowianki twardo grały w ataku i jeszcze lepiej z kontrataków. Ekipa z Dąbrowa Górniczy ostatnio gra bardzo dobrze i jest chyba najrówniej grającym obecnie zespołem. Mam nadzieję, że wszyscy podejdą do tej przegranej ze zrozumieniem, bo musiałem podjąć pewne decyzje i biorę to w 100% na swoją odpowiedzialność.źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved