Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Paweł Mikołajczak: Z Treflem już teraz byłoby ciekawie

Paweł Mikołajczak: Z Treflem już teraz byłoby ciekawie

fot. archiwum

Jadar Radom znajduje się o krok od zakończenia pierwszej rundy fazy play-off, w której rywalizuje z BBTS-em Bielsko-Biała. Nie tylko o minionych bojach, ale także najbliższej przyszłości rozmawialiśmy z Pawłem Mikołajczakiem.

Przed rozpoczęciem rywalizacji z BBTS-em wydawało się, że nie stracicie aż tak wielu sił, tymczasem, zwłaszcza w drugim spotkaniu, musieliście się nieźle napocić.
Paweł Mikołajczak (Jadar Radom): – Sprawdziło się stwierdzenie, że Bielsko-Biała jest trudnym przeciwnikiem. W pierwszy mecz weszliśmy bardzo ostro i szybko wygraliśmy. Druga odsłona naszych batalii tymczasem zarówno nam, jak i rywalom weszła w kości.

No właśnie, co się stało z grającym wręcz perfekcyjnie teamem w drugiej i trzeciej odsłonie niedzielnej potyczki?
Nie ukrywam, że byliśmy nieco zaskoczeni postawą Bielska-Białej. Grali po prostu znakomicie

A to nie był celowy zabieg, żeby dostarczyć nieco więcej niż zwykle emocji swoim kibicom?
W żadnym wypadku nie podeszlibyśmy tak do sprawy. Chcieliśmy jak najszybciej zakończyć ten mecz i zachowywać siły na kolejne pojedynki. Cóż, przyszło nam grać pięć setów. Ważne, że wygraliśmy. Myślę jednak, że i przy wyniku 3:0 kibice z Radomia też bardzo by się cieszyli.Na trybunach często się słyszy, że w takim gazie, w jakim są Paweł Mikołajczak, Mariusz Gaca i ich koledzy, to w tej chwili rozbilibyście Trefla…
Jeżelibyśmy zmierzyli się już teraz, na pewno bylibyśmy świadkami ciekawego meczu. A jeżeli zaś chodzi o naszą dyspozycję, to faza play-off nie kończy się na jednym czy dwóch meczach. To kilka spotkań w maksymalnym skupieniu, wypełnionych walką na całego. Cieszy to, że kibice widzą naszą wysoką dyspozycję. Przed nami jednak trudne zadanie utrzymania jej przez kolejne tygodnie, bo przecież wtedy zapadną decydujące rozstrzygnięcia w pierwszej lidze.

Dyskutujecie w gronie drużyny na temat finału i jego ewentualnego zwycięzcy?
Tak i na pewno wygra najlepszy.

* rozmawiał Michał Podlewski (RadomSport.pl)

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved