Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jan Król: Zrobimy mu spóźniony prezent

Jan Król: Zrobimy mu spóźniony prezent

fot. archiwum

Nie udało się siatkarzom z Kielc odnieść drugiego zwycięstwa nad olsztyńskimi akademikami.  Fart przegrał 2:3. - Pierwszą partię udało nam się łatwo wygrać i to nas uśpiło - mówił po spotkaniu atakujący kielczan, Jan Król.

Dominowaliście dzisiaj tylko w pierwszej odsłonie spotkania. Później sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. Co się stało?

Jan Król: Chyba trochę za bardzo się rozluźniliśmy w tym drugim i trzecim secie. Pierwszą partię udało nam się łatwo wygrać i to nas uśpiło. Później wygraliśmy tego czwartego seta, ale tie-break już nam po prostu nie wyszedł.

Wrzało dzisiaj pod siatką. W samej końcówce trzeciej partii, trwała długa dyskusja, a sędzia już chciał sięgać po kartkę dla któregoś z zawodników. O co chodziło w tej sytuacji?

– Kapitan naszej drużyny, Maciek Dobrowolski, chciał zakomunikować sędziom, że Piotrek Hain zachowywał się troszeczkę nie fair-play, rzucał wyzwiskami w stronę sędziów. To nie jest sportowe zachowanie i powinien za to dostać upomnienie, a nawet być może żółtą kartkę.

Sportowo znacie się już na tyle, że chyba niczym nie możecie się zaskoczyć. Jak w takim razie będą wyglądały przygotowania do kolejnego spotkania?– Następny mecz jest prawdopodobnie w środę za tydzień, dlatego jest dużo czasu, żeby jeszcze popracować i odnowić się fizycznie. To nasz drugi mecz w tej fazie i drugi kończący się po pięciu setach, więc jest to naprawdę duże zmęczenie. Musimy dobrze przygotować się do następnego meczu. Gramy u siebie i mamy nadzieję, że wygramy.

Po pierwszym secie zapowiadało się, że zrobicie Maciejowi Dobrowolskiemu urodzinowy prezent tutaj w jego rodzinnej miejscowości.

– No nie udało się niestety, bardzo żałujemy. Nie dość, że ma urodziny i nie udało nam się odnieść tu zwycięstwa, to jeszcze nabawił się delikatnej kontuzji barku. Mamy nadzieję, że zrobimy mu spóźniony prezent i wygramy kolejne dwa mecze.

*rozmawiała Martyna Ostrowska (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved