Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Sponsorzy Budowlanych Łódź coraz bardziej rozczarowani

Sponsorzy Budowlanych Łódź coraz bardziej rozczarowani

fot. archiwum

- Nie opuszczamy tej drużyny, ale decyzja o kontynuacji współpracy nie należy tylko do mnie, lecz całej Grupy Kapitałowej Organiki - mówi Sylwester Szymalak, przewodniczący rady nadzorczej Organiki Budowlani i prezes głównego sponsora łodzianek.

Wyniki sportowe zespołu Organiki Budowlanych Łódź w tym sezonie martwią nie tylko łódzkich kibiców. Również sponsorzy czują się zawiedzeni i zaczynają szukać przyczyn słabych występów drużyny w rozgrywkach ligowych. – Poprzednia wiosna zaczynała się dla nas w odmiennych nastrojach… Teraz wiemy, że nie będziemy w środku tabeli i walczymy tylko o zakwalifikowanie się do ósemki. Cele były inne, ale musimy zweryfikować plany i zrobić wszystko, żeby nie znaleźć się w barażach – przyznaje Sylwester Szymalak, przewodniczący Rady Nadzorczej Organiki Budowlani.

Zarówno on, jak i pozostali sponsorzy szukają błędów, jakie zostały popełnione w tym sezonie. – Cały czas o tym myślę. Za chwilę będę o tym rozmawiał z prezesem spółki i menedżerem, Marcinem Chudzikiem. Ciekaw jestem, jakie on widzi przyczyny słabych rezultatów. Nie wiem, czy fakt, że pierwsza rozgrywająca odniosła kontuzję, mógł spowodować, że reszta zawodniczek przestała grać na przyzwoitym poziomie – zastanawia się Szymalak. Zespołowi nie pomogła zmiana trenera i zatrudnienie w tej roli Małgorzaty Niemczyk.Tej zmiany chciały same zawodniczki i menedżer. To miało być lekarstwo. Z panią Gosią rozmawiałem wczoraj, ale ona też nie potrafi powiedzieć, jakie były przyczyny ostatniej porażki w Łodzi (0:3) z Dąbrową Górniczą – twierdzi prezes Organiki.

Sponsorzy zastanawiają się również nad błędami w doborze zawodniczek. Słaba gra a następnie ucieczka Katie Olsovsky, zatrudnienie Karli Echenique, która występuje bardzo rzadko martwi działaczy łódzkiego klubu. – Myślałem, że sprowadzamy pierwszą rozgrywającą, tymczasem Karla gra niewiele. To nie jest dobre, bo za dużo mniejsze pieniądze rezerwową znaleźlibyśmy w Polsce – twierdzi Szymalak.źródło: Express Ilustrowany, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved