Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Ciesielska: Coś siedzi w naszych głowach

Katarzyna Ciesielska: Coś siedzi w naszych głowach

fot. archiwum

- Naprawdę nie wiem, co się z nami dzieje. Coś siedzi w naszych głowach i dlatego nie możemy wyjść z dość długo trwającego impasu - przyznaje libero Organiki Budowlanych Łódź, Katarzyna Ciesielska. Przed łodziankami teraz mecz z outsiderem ligi.

Łodziankom wyraźnie nie wiedzie się w rozgrywkach ligowych. Niewiele pomogła zmiana na ławce trenerskiej – Wiesława Popika zastąpiła Małgorzata Niemczyk, mimo to Budowlani zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli i widom baraży jest coraz bardziej realne. – Od pewnego czasu pracuje z nami pani psycholog. Sprawdziany wychodzą nam znakomicie, podobnie jak i realizacja założeń taktycznych w trakcie treningów – mówi Katarzyna Ciesielska na łamach Expressu Ilustrowanego. – Byłyśmy też wewnętrznie głęboko przekonane, że na własnym parkiecie zdołamy pokonać MKS Dąbrowa Górnicza. I znów zgrałyśmy grubo poniżej swych możliwości. Zabrakło nam przede wszystkim siły przebicia w ataku, a i blok nie wychodził nam tak jak trzeba – przyznaje libero łódzkiej drużyny.

W następnej kolejce Budowlani zagrają w Rumi z najsłabszym zespołem PlusLigi Kobiet. Rumianki z jednym punktem na koncie zamykają ligową tabelę i nie wygrały jeszcze w tym sezonie żadnego spotkania. – Innego scenariusza jak trzypunktowe zwycięstwo sobie nie wyobrażam. Gdybyśmy przegrały to byłby z naszej strony blamaż nad blamaże – twierdzi Katarzyna Ciesielska. Trudno nie przyznać jej racji, chociaż w Rumi szykują się na spotkanie z łodziankami, chcąc w końcu odnieść pierwszą wygraną w PlusLidze Kobiet.

źródło: Express Ilustrowany, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved