Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > XV kolejka Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

XV kolejka Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

fot. archiwum

W dniu 12.03.2011 w Szkole Podstawowej nr 205 odbyła się XV kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki pod patronatem prezydenta miasta Łodzi, organizowanej przez Klub Sympatyków Piłki Siatkowej przy wsparciu Urzędu Miasta Łodzi.

W Ekstraklasie, I i II lidze mężczyzn rozegrano pierwsze mecze play-off. Nie zabrakło kilku niespodzianek, a nawet sensacji. W III lidze poznaliśmy już najlepszą czwórkę, która będzie bezpośrednio walczyła o awans.

W Ekstraklasie kobiet w grupie walczącej o mistrzostwo dwa niespodziewane wyniki. Niżej sklasyfikowane zawodniczki Dream Team pokonały Cehini (3:2), a Dzikusy I wygrały z Acero (3:1). W drugiej grupie najbardziej zacięte widowisko stoczyły zawodniczki KS Piórkowscy, które pokonały TKKF Dzikusy II (3:2).

W Ekstraklasie mężczyzn pierwszą niespodzianką była porażka TKKF Dzikusy z Fundacją Jaś i Małgosia (2:3), kolejną – zwycięstwo Lozametu z Iskrą (3:2), ale wszystkich przebił zespół Cyrańscy Team, który pokonał Bejłocz (3:1) i pomimo słabej postawy w rundzie zasadniczej stanął przed ogromną szansą utrzymania się w ekstraklasie.W I lidze mężczyzn zwycięstwa w pierwszej rundzie odniosły zespoły wyżej sklasyfikowane. Najwięcej emocji wzbudziło spotkanie, w którym Sokół I pokonał PGE S.A. 3:2. Biorąc pod uwagę, że mecze rozgrywane są w formie dwumeczu, to nikłe zwycięstwo dotychczasowego lidera, może być zbyt małą zaliczką przed meczem rewanżowym.

W II lidze niespodziewane zwycięstwa odniosły drużyny rozpoczynające rundę play-off z niższych pozycji. W grupie walczącej o awans do I ligi Volley Team pokonał Energeo (3:1). W meczach zespołów walczących o utrzymanie Brukland pokonał AMC (3:2).

W III lidze zakończyła się runda play-off. Do najlepszej czwórki, która będzie walczyła o awans zakwalifikowały się zespoły: Czarni, Sokół II, LKS Słowik oraz ZWiK. W spotkaniach drużyn rywalizujących o miejsca IX – XIII po niezwykle zaciętym spotkaniu Clean&Eco pokonał Della 3:2.

Na następną kolejkę rozgrywek, zapraszamy 19.03.2011 (sobota) w godzinach 9-15, tradycyjnie w Szkole Podstawowej nr 205 ul. Dąbrówki 1 (Olechów).

Zobacz również:
Wyniki i tabele Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved