Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Andrea Anastasi zawitał do Spały

Andrea Anastasi zawitał do Spały

fot. archiwum

- Tutaj można pracować - tak o Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale mówił trener reprezentacji siatkarzy Andrea Anastasi. W towarzystwie m.in. swego asystenta Andrei Gardiniego oraz dyrektora miejscowej SMS Marka Hertela zwiedził obiekty tamtejszego COS.

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale będzie jednym z najważniejszych miejsc pracy trenera reprezentacji siatkarzy, jego współpracowników oraz podopiecznych. Nic też dziwnego, że w programie pierwszej wizyty Andrei Anastasiego w naszym kraju, po podpisaniu kontraktu, znalazły się odwiedziny w tym ośrodku.

Trener został powitany kwiatami. Następnie obejrzał sale, gabinety odnowy, siłownię i pozostałe miejsca, w których będzie szlifowana forma przed najważniejszymi imprezami sezonu. Cały obiekt bardzo mu się podobał. Poznał też trenerów pracujących w Szkole Mistrzostwa Sportowego – powiedział szef pionu szkolenia w Polskim Związku Piłki Siatkowej Włodzimierz Sadalski.

Po zakończeniu rozgrywek ligowych kadra mężczyzn zbierze się w połowie maja na krótkim zgrupowaniu w Spale. Następnie uda się do Milicza, gdzie rozegrane zostaną dwa towarzyskie mecze z Rosją. W jutrzejszym programie Andrei Anastasiego jest m.in. wizyta na Torwarze, gdzie rozegrany zostanie mecz PlusLigi AZS Politechnika Warszawska – Asseco Resovia Rzeszów.Autor: Eugeniusz Andrejuk

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved