Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Grzegorz Pilarz: Pierwszy raz przeżyłem coś takiego

Grzegorz Pilarz: Pierwszy raz przeżyłem coś takiego

fot. archiwum

Podczas spotkania z Sisleyem, kędzierzyńscy kibice szczelnie zapełnili halę "Azoty"  i mocno dopingowali swoją drużynę. - Na tym meczu była świetna atmosfera. Pierwszy raz przeżyłem coś takiego, jeżeli chodzi o Kędzierzyn-Koźle - mówi Grzegorz Pilarz.

Pierwszy set to dobra gra ZAKSY i wasza wygrana, kolejnych partii niestety nie można zaliczyć do udanych…

Grzegorz Pilarz: No, tak. Myślę, że powody są dwa. Na pewno w pierwszym secie zagraliśmy bardzo dobrze, natomiast Treviso popełniło wiele własnych błędów, zarówno na zagrywce jak i w ataku. W kolejnych setach ta sytuacja się odwróciła. Sisley zagrał bardzo dobrze w ataku, zagrywali mocno, ale szanowali zagrywkę.

Podkreślasz role zagrywki w tym spotkaniu. Czy to wasza słabsza zagrywka była powodem przegranej?-Myślę, że tak. Tylko nie wiem czy nasz serwis był słabszy po pierwszym secie. Staraliśmy się zagrywać mocno i agresywnie. Wiele tych zagrywek dochodziło celu, ale Treviso to klasowy zespół i w tym pojedynku przyjmowali nasz serwis bardzo dobrze. Natomiast masz rację, że w niektórych momentach ta zagrywka była słaba i nie mogliśmy odrzucić rywali od siatki. Sisley przy dobrym przyjęciu, w ataku jest właściwie bezbłędny.

W tym meczu trybuny były zapełnione do ostatniego miejsca, a kibice nie oszczędzali gardeł by was dopingować.

-Na tym meczu była świetna atmosfera. Pierwszy raz przeżyłem coś takiego, jeżeli chodzi o Kędzierzyn-Koźle. Gram tu już czwarty sezon i takiej sytuacji nie było. Rewelacyjne przeżycie. Oby na meczach ligowych też była taka atmosfera, bo jest to fantastyczne przeżycie grać przy takim wsparciu kibiców.

Wracając do PlusLigi, to czeka wasz mecz z Częstochową…

-Przed nami bardzo ważny mecz z Częstochową, który może ustalić całą tabelę. Skończyliśmy występy w Pucharze CEV, w niedzielę mamy wolne, a od poniedziałku koncentrujemy się na meczu z AZS-em. Jedziemy do Częstochowy walczyć o punkty, bo to może nam dać przepustkę na trzecie miejsce w tabeli.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved