Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Wyjazdowa porażka Czarnych Radom

II liga M: Wyjazdowa porażka Czarnych Radom

fot. archiwum

Siatkarze Czarnych Radom polegli w Krakowie, nie nawiązując tak naprawdę walki ze swymi rywalami, za wyjątkiem pierwszego seta. Radomianie  nie potrafili przeciwstawić się krakowiakom, którzy byli po prostu lepsi w każdym elemencie.

Radomianie w sobotnim pojedynku nie mieli do powiedzenia zbyt wiele. – Nic ciekawego o naszym występie powiedzieć nie można. Przeciwnicy nas „zlali” w każdym elemencie. Trafialiśmy „głową w mur” – relacjonuje Wojciech Stępień.

Jednak jak przyznaje szkoleniowiec, Wanda niczym nie zaskoczyła Czarnych. – Oglądaliśmy ich na wideo, więc wiedzieliśmy co grają. To nie jest jakaś skomplikowana gra, ale solidna i prosta siatkówka – podkreśla trener. – Nie wykorzystaliśmy tej wiedzy. Może gdybyśmy wprowadzili założenia taktyczne, to przyniosłoby to trzy, cztery punkty więcej w każdej z partii. Sądzę jednak, że nawet gdybyśmy zagrali bardzo dobrze, to nie pokonalibyśmy przeciwników. Popełniali oni dzisiaj średnio cztery błędy, a to jest bardzo mało jak na ten poziom – przyznaje Wojciech Stępień. Nasz rozmówca dodaje, iż jego podopieczni nie podjęli walki z krakowianami.

Jak będzie w niedzielę? Jeżeli Czarni marzą o wykonaniu planu minimum, czyli jednym zwycięstwie, będą musieli zmusić rywali do popełniania przez nich błędów. Istotne powinno być również pełne wprowadzenie założeń taktycznych, czego w sobotę zabrakło. Początek drugiego meczu o godz. 17.00.Wanda Kraków – RCS Czarni Radom 3:0
(25:22, 25:18, 25:14)

Autor: Piotr K. Dobrowolski

Zobacz również:
Rywalizacja w fazie play off grupy 4. II ligi mężczyzn

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved