Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Kontuzja Natalii Bamber

Kontuzja Natalii Bamber

fot. archiwum

Natalia Bamber, atakująca BKS-u Bielsko-Biała będzie musiała pauzować przez dwa lub trzy tygodnie. To kolejny kłopot w drużynie mistrzyń Polski. - Wszystko się sprzysięgło przeciwko nam - mówi dyrektor klubu, Ryszard Bortliczek.

Kibiców BKS-u martwi nie tylko miejsce ich drużyny w tabeli PlusLigi Kobiet, ale przede wszystkim styl jaki prezentuje zespół. W ostatnich sezonach bielszczankom nie zdarzały się cztery porażki z rzędu. Na domiar złego z ekipy Mariusza Wiktorowicza napłynęła kolejna zła wiadomość. Kontuzji barku doznała atakująca mistrzyń Polski, Natalia Bamber i jej pauza potrwa dwa lub trzy tygodnie. To poważny problem dla rozklejonego zespołu oraz jego sztabu trenerskiego.

Wszystko się sprzysięgło przeciwko nam, a teraz doszedł jeszcze uraz barku Natalii – wzdycha dyrektor klubu, Ryszard Bortliczek.Trenerzy mają kłopot, wszak jesteśmy na finiszu sezonu zasadniczego i przed nami cztery ważne spotkania. Wszystko nam się wali na głowę. Jesteśmy mocno przytłoczeni i musimy przetrwać ten trudny okres.

Po przegranej w Łodzi 2:3 w Aluprofie nastąpiła zmiana trenera. Miejsce Grzegorza Wagnera zajął jego najbliższy współpracownik, Mariusz Wiktorowicz. Kto oczekiwał „cudu", ten szybko został wyprowadzony z błędu. Nikt nie wątpi w umiejętności zawodniczek, ale w spotkaniu z Centrostalem Bydgoszcz w tych najważniejszych momentach nastąpiła blokada i w rezultacie przegrane dwa sety na przewagi.Gdybyśmy wiedzieli skąd bierze się ta niemoc, wypisalibyśmy receptę i wszystko wróciłoby do normy – dodaje nieco ironicznie dyr. Bortliczek, znający klubowe realia od podszewki. – Na twarzach siatkarek maluje się smutek i szczerze im współczuję. To sprawa psychiki, ale jak przerwać tę niemoc? Jeszcze wszystko przed nami i do turnieju finałowego Pucharu Polski pozostał miesiąc. Trzeba teraz się przygotować jak najlepiej do tego występu oraz do play-off. Myślę, że wszystkie zespoły uczestniczące w europejskich pucharach płacą słoną cenę za te występy. Mecze co trzy dni oraz dalekie podróże nie sprzyjały stabilnej formie. Do tego doszły kontuzja Ani Werblińskiej i rehabilitacja Ani Podolec. To trudny czas, ale może i dla nas zaświeci słońce.

* więcej w serwisie sports.pl

źródło: sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved