Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Bogdan Serwiński: Jestem dumny ze swojego zespołu

Bogdan Serwiński: Jestem dumny ze swojego zespołu

fot. archiwum

- Czasem szczęście na siatce siedzi okrakiem - mówiła po przegranym meczu w Muszynie Małgorzata Niemczyk. Na konferencji prasowej Bogdan Serwiński podkreślał, że jest dumny z postawy swojego zespołu, a Aleksandra Jagieło cieszyła się z trzech punktów.

To był bardzo trudny mecz, co było widać po naszych błędach i przestojach w grze. Traciłyśmy przecież punkty seriami, choć wiedziałyśmy, że zespół z Łodzi będzie walczył. Tym bardziej więc trzeba się cieszyć ze zdobycia tutaj trzech punktów. Teraz czeka nas krótki odpoczynek i trzeba będzie skoncentrować się na meczu w Bydgoszczy – mówiła na pomeczowej konferencji prasowej Aleksandra Jagieło.

Zupełnie inaczej ocenił spotkanie Bogdan Serwiński.Chciałem powiedzieć trochę inaczej niż wszyscy. Z powodu tych licznych błędów człowiek cholernie denerwuje się na ławce. Ale tak jest tylko i wyłącznie w trakcie meczu. Po zakończeniu zdaje sobie sprawę jaki to był trudny mecz, z racji naszej sytuacji kadrowej i zmęczenia. Jestem więc dumny ze swojego zespołu, że potrafił dziś wygrać za trzy punkty – podkreślał trener Banku BPS Muszynianki Fakro.

W nieco gorszym nastroju były po meczu zawodniczki i trenerzy Organiki. – Chciałam pogratulować moim dziewczynom bardzo dobrej gry. Szczególnie w pierwszym i czwartym secie. Czasem szczęście na siatce siedzi okrakiem i tym razem przechyliło się na stronę Muszyny. Nie mniej jednak, jest pozytywnie nastawiona. Dziewczyny z meczu na mecz grają coraz lepiej. Nie udało nam się dziś dopaść trzeciego mocarza, ale może co się odwlecze to nie uciecze i spotkamy się jeszcze w play-offach – komentowała mecz Małgorzata Niemczyk, trener Organiki Budowlanych Łódź.źródło: mksmuszynianka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved