Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mariusz Wiktorowicz: Zaczynamy nowy rozdział

Mariusz Wiktorowicz: Zaczynamy nowy rozdział

fot. archiwum

Po słabszych występach w rozgrywkach PlusLigi Kobiet w ekipie siatkarek BKS-u Aluprof doszło do zmiany na stanowisku szkoleniowca. Funkcję trenera objął Mariusz Wiktorowicz, który za cel postawił sobie odbudowanie wiary zawodniczek we własne możliwości.

Kibice zadają sobie pytanie co się dzieje z mistrzyniami Polski, siatkarkami BKS-u Aluprof? Jaka jest diagnoza nowego szkoleniowca zespołu?

Mariusz Wiktorowicz:Pojawił się syndrom porażek, przegraliśmy kilka meczów z rzędu, a wcześniej też były występy ligowe, w których straciliśmy punkty. Po takiej serii zespół potrzebuje wreszcie zwycięstwa, żeby odbudować się i nabrać wiary we własne umiejętności, bo takie niewątpliwie są w tym zespole.

Diagnoza została więc postawiona, teraz mamy plan, by zespół zaczął wygrywać. Ważne, aby dziewczyny dążyły do podnoszenia umiejętności, a co za tym idzie i zwycięstw – razem. Zaczynamy od treningów, żeby dziewczyny same od siebie wymagały dużo, realizacja wskazanych przez nas założeń należy przecież do nich. Wiemy w każdym razie nad czym pracować i będziemy dążyć do wytyczonego celu. Potrzeba jednak na to czasu. Gdy ktoś zachoruje najpierw idzie do lekarza, później kupuje leki i kuruje się. Ważny jest jednak czas, a my chcemy wspólnie zmienić niekorzystną sytuację.* więcej w beskidsport.pl

źródło: beskidsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved