Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Wyjątkowy obóz Kądzioły i Szałankiewicza

Wyjątkowy obóz Kądzioły i Szałankiewicza

fot. Mirosław Stroński

Trwają przygotowania reprezentacji Polski w siatkówce plażowej do nadchodzącego sezonu. Para Grzegorz Fijałek/Mariusz Prudel przebywa aktualnie na wyspie Fuertaventura. Duety kobiece trenują w Łodzi, a Michał Kądzioła i Jakub Szałankiewicz pod okiem trenera Sławomira Roberta przygotowują się na Teneryfie.

Do Hiszpanii Polacy wylecieli w sobotę z samego rana i spędzą tam kilkanaście dni. To duże wyróżnienie dla popularnych „Kądzia" i „Szałana", bowiem do tej pory nie zdarzało się, żeby któraś z par sama jechała na obóz. – Z jednej strony bardzo się cieszę, bo dzięki treningom tylko we dwójkę możemy zwrócić uwagę na błędy, których nie da się zauważyć przy większej grupie – mówi Michał Kądzioła. – Będziemy mogli poświęcić więcej czasu na dopracowanie mojego bloku. Popracujemy także nad zagrywką, która może ułatwić nam grę.

Są też minusy takich wyjazdów. – Gdy będziemy trenowali z innymi parami, trzeba będzie iść na kompromis, żeby rywale też coś z tych treningów wynieśli – dodaje Kądzioła.

Przypomnijmy, nasi plażowicze na Teneryfę pojechali już nie po raz pierwszy. Zawsze wspominają obozy w Hiszpanii bardzo dobrze, bowiem to doskonały ośrodek treningowy. – Nawet personel w hotelu już nas zna – śmieje się „Kądziu". – Można powiedzieć, że jesteśmy tutaj stałymi bywalcami.* Autor tekstu: Maciej Nowocień (beachvolleyball.pl)

źródło: beachvolleyball.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved