Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Giancarlo Sacchi: To historyczne zwycięstwo

Giancarlo Sacchi: To historyczne zwycięstwo

fot. archiwum

Siatkarki Organiki Budowlanych Łódź pożegnały się z europejskimi pucharami po porażce z ekipą Chetau d'Aax. - Ten sukces to nagroda dla wszystkich ludzi pracujących z zespołem - przyznał Giancarlo Sacchi, prezes Chetau d'Ax.

Giancarlo Sacchi, prezes Chetau d’Ax: – W przypadku drużyny Robur Tiboni Urbino wygrana nad polskim zespołem to historyczne zwycięstwo i jeśli weźmiemy pod uwagę, że nasze dziewczyny jeszcze dwa sezony temu grały w Serie A2, a dzisiaj obok Bergamo reprezentują Włochy w europejskich pucharach, to jest to również powód do dumy. Ten sukces to nagroda dla wszystkich ludzi pracujących z zespołem, dla personelu technicznego, sportowców jak również dla całego miasta Urbino.

Renata Colombo, atakująca Chateau d’Ax: – Bardzo się cieszę z tego zwycięstwa. Dla mnie, dla całego zespołu, dla naszych fanów zwycięstwo w rundzie Challenge Pucharu CEV Cup jest olbrzymim sukcesem. Teraz świętujemy, ale od jutra zaczynamy ostre przygotowania. Czeka nas ciężki okres, w którym grać będziemy co trzy dni, ponieważ dotarłyśmy daleko we wszystkich rozgrywkach, dlatego musimy się mocno zmobilizować, aby spróbować wygrać za każdym razem.

źródło: inf. własna, roburtiboniurbinovolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved