Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Współpraca Ślepska i Trefla?

Współpraca Ślepska i Trefla?

fot. archiwum

Podczas ostatniego ligowego meczu pomiędzy Treflem Gdańsk i Ślepskiem Suwałki doszło do rozmów między włodarzami obu zespołów na temat współpracy miast i klubów w nowym sezonie. Tymczasem kadra Ślepska liczy w tym momencie tylko 8 zdrowych zawodników.

Współpraca miałaby polegać na wymianie zawodników między klubami. Jeśli Trefl awansuje do PlusLigi, wypożyczy do Ślepska 2 lub 3 zawodników z szerokie składu, którzy będą się ogrywać w I lidze. – W ten sposób my będziemy mieli mocniejszy skład, a Lotos Trefl ogra zawodników, którzy u nich większość czasu siedzieliby na ławce lub oglądali mecze z trybun – wyjaśnia prezes suwalskiego zespołu, Michał Paweł Wiszniewski. Kolejne spotkanie włodarzy klubów ma się odbyć w lipcu podczas Blues Festiwalu na Suwalszczyźnie.

Tymczasem sytuacja kadrowa w Ślepsku nie jest najlepsza. W pełni zdrowych jest zaledwie ośmiu zawodników. Chorują Bartosz Krzysiek i Andrew Pink, kontuzję kostki leczy Jonas Rakickas. W ostatnim meczu w Gdańsku skręcił kostkę Sebastian Wójcik.Chcę, żeby zrobiono mi rezonans magnetyczny. Noga jest wciąż spuchnięta, chociaż praktycznie nie zdejmuję z niej woreczka z lodem. Mimo wszystko jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że na play off będę ponownie gotowy do gry. Chyba żebym miał pecha… – powiedział przyjmujący Ślepska.

źródło: Gazeta Współczesna, inf. własna, suwalki24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-03-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved