Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Karla Echenique: Brakuje jeszcze trochę chemii między nami

Karla Echenique: Brakuje jeszcze trochę chemii między nami

fot. archiwum

- Moje rozegranie może sprawiać wrażenie wolnego w niektórych momentach, ale to głównie wina faktu, że jeszcze nie do końca zgrałam się z pozostałymi zawodniczkami - przyznaje Karla Echenique, rozgrywająca Organiki Budowlani Łódź.

Rozpoczęłaś mecz przeciwko Chateau d’Ax Urbino w wyjściowej szóstce, następnie zmieniła cię Marta Szymańska. Możesz ocenić swój występ?

Karla Echenique:Myślę, że nie jest źle. Każdego dnia moja forma rośnie i coraz lepiej pracuje mi się z dziewczynami. Może trochę brakuje jeszcze chemii między mną a atakującymi. Pracujemy nad tym bardzo ciężko. Moje rozegranie może sprawiać wrażenie wolnego w niektórych momentach, ale to głównie wina faktu, że jeszcze nie do końca zgrałam się z pozostałymi zawodniczkami. Mam szczerą nadzieję, że będzie lepiej – robię wszystko co w mojej mocy, by tak było.

A co u ciebie? Jak przebiega twoja aklimatyzacja w Łodzi?Dobrze! No, może poza faktem, że jest zimno (śmiech). Głównie z tego powodu nie miałam jeszcze okazji, żeby na poważnie pozwiedzać miasto. Chciałabym częściej wychodzić, ale jest tak przeraźliwie zimno, że ciągle to odkładam.

Jak czujesz się w zespole?

Wszystko w porządku. Odbywam treningi z zespołem w normalnym trybie. Jak wspomniałam wcześniej, brakuje jeszcze chemii pomiędzy nami, ale jestem dobrej myśli.

Co sądzisz o waszym nowym trenerze? Nie pracowałaś zbyt długo z trenerem Popikiem, teraz na tej pozycji zastąpiła go Małgorzata Niemczyk.

Myślę, że Gosia radzi sobie całkiem dobrze jako trener naszej drużyny. Wiadomo, że nie ma jeszcze doświadczenia w pracy na takim stanowisku, ale myślę, że świetnie jej idzie. Przywiązuje dużą uwagę zwłaszcza do atmosfery w zespole.

* cały wywiad Justyny Niedbały w serwisie plusliga-kobiet.pl

źródło: plusligakobiet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-02-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved