Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Trenerzy i zawodnicy po meczu Farta z Jastrzębskim Węglem

Trenerzy i zawodnicy po meczu Farta z Jastrzębskim Węglem

fot. archiwum

- Najbardziej cieszy mnie dobra postawa zespołu. Wprawdzie w trzecim secie mieliśmy krótki przestój, ale potrafiliśmy wrócić do gry. Wcześniej mieliśmy z tym duży kłopot - mówił Dariusz Daszkiewicz po wygranym 3:0 meczu z Jastrzębskim Węglem.

Na pomeczowej konferencji prasowej powiedzieli:

Grzegorz Łomacz (kapitan Jastrzębskiego Węgla): – Gratulacje dla gospodarzy, bo zagrali dobry mecz, przede wszystkim obronie. Musimy w przyszłych spotkaniach poprawić swoją grę zagrywką…

Maciej Dobrowolski (kapitan Farta): – Dziękuję za gratulacje. Jestem zadowolony nie tylko z wyniku, ale i z gry. Najbardziej jednak cieszy mnie to, że pierwszy raz w tym roku wygraliśmy we własnej hali. Kluczowa w tym spotkaniu była obrona. W ogóle siatkówka zaczyna być grą defensywną, bo ta drużyna, która najlepiej broni zazwyczaj wychodzi z rywalizacji zwycięsko. Dzisiaj w zasadzie wszystko mi się podobało: gra, wynik i także bardzo dobry doping publiczności.Lorenzo Bernardi (trener Jastrzębskiego Węgla): – Po tym spotkaniu będę miał bardzo dużo pracy, bo graliśmy fatalnie. Już około trzy dni wcześniej widziałem sygnały, że coś z drużyną dzieje się nie tak. Nie wiem dlatego zespół w ciągu kilku dni aż tak się zmienił. Mamy teraz następne ważne mecze i teraz musimy się na nich skoncentrować. To nie jest teraz dobry czas, aby rozmawiać o tym, czy w następnym sezonie będę trenerem Jastrzębskiego Węgla. Jeśli jednak będzie taka propozycja ze strony zarządu, to ja chętnie zostanę w klubie.

Dariusz Daszkiewicz (trener Farta): – Wreszcie po dłuższej przerwie wygraliśmy we własnej hali. Bardziej jednak cieszy mnie dobra postawa zespołu. Wprawdzie w trzecim secie mieliśmy krótki przestój, ale najważniejsze, że potrafiliśmy wrócić do swojej gry. Wcześniej mieliśmy z tym duży kłopot, dlatego moim zawodnikom należą się wielkie słowa uznania za konsekwencję w grze. Kluczem oczywiście była współpraca formacji blok / obrona. Dzięki pozytywnym przyjęciom, rodziły się skuteczne kontry.

* więcej w serwisie cksport.pl

źródło: cksport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-02-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved