Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Sparta sprawdziła formę drugoligowców

Sparta sprawdziła formę drugoligowców

fot. archiwum

Siatkarki Banku BPS Sparta Warszawa sprawdziły formę drugoligowców, którzy wkrótce przystąpią do play-off. Podopieczne Marcina Wojtowicza w środę zmierzyły się z AZS-em Politechnika Warszawska, dzień później zagrały z LTS-em Legionovia Legionowo.

Choć runda zasadnicza w grupie trzeciej II ligi kobiet zakończyła się w miniony weekend, już od dłuższego czasu wiadomo było, że w play-off zagrają Legionovia i AZS Politechnika Warszawska. Oba zespoły chciały sprawdzić swoją obecną formę przed kolejną rundą rozgrywek. Wybór padł na warszawską Spartę, która za niespełna tydzień rozegra kolejny mecz ligowy, ale na brak spotkań nie może narzekać. Grające również na zapleczu ekstraklasy juniorki Marcina Wojtowicza w niedzielę wróciły z Rzeszowa, gdzie wygrały ćwierćfinał mistrzostw Polski, a w środę wraz z drużyną seniorek sparowały z Politechniką na Białołęce. Beniaminek I ligi okazał się zdecydowanie lepszy, pokonując AZS aż 5:0.

W czwartek spartanki wybrały się do Legionowa, gdzie sprawdziły formę głównego pretendenta do gry w I lidze, miejscowej Legionovii. Także z tej konfrontacji Sparta wyszła zwycięsko, wygrywając z podopiecznymi Wojciecha Lalka 3:2. Na Jagiellońskiej wierzą, że jest to dobry prognostyk przed trudnym meczem w Pszczynie. W przypadku zwycięstwa z PLKS-em oraz korzystnym wynikiem sobotniego spotkania w Gliwicach, stołeczne mogą awansować do play-off.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved