Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Andrea Anastasi wierzy w sukces

Andrea Anastasi wierzy w sukces

fot. archiwum

W niedzielę późnym wieczorem do Polski przybył nowy szkoleniowiec biało-czerwonych, Andrea Anastasi. W poniedziałek odbyła się pierwsza część rozmów w trakcie której ustalono warunki finansowe. Ciąg dalszy ustaleń przewidziano na wtorek.

Bardzo pracowicie spędził pierwszy dzień w Polsce nowy szkoleniowiec reprezentacji Polski. Po przylocie w niedzielę, już w poniedziałek Anastasi wraz ze swoim przedstawicielem, Jakubem Malke, zaczęli rozmowy z PZPS dotyczące warunków kontraktu. Z wypowiedzi Mirosława Przedpełskiego dla Przeglądu Sportowego jasno wynika, że Włoch wierzy w sukces z polską reprezentacją. Zgodził się bowiem na system motywacyjny. – Może zarobić dużo, lecz musi mieć dobre wyniki. Jeśli tych zabraknie, dostanie wynagrodzenie, które jest skromne, biorąc pod uwagę jego klasę – przyznał Przedpełski. Tym samym jasnym jest, że nowy szkoleniowiec biało-czerwonych wierzy, że jest w stanie osiągnąć z reprezentacją stawiane przed nimi cele. Trudno bowiem wyobrazić sobie, aby szkoleniowca takieg jak Anastasi zadawalało „skromne wynagrodzenie".

W skład sztabu szkoleniowego, który będzie pomagać Anastasiemu najprawdopodobniej wejdą Andrea Gardini, Radosław Panas i Andrzej Kowal. Kierownikiem kadry zostać ma Andrzej Wołkowycki, a menedżerem Hubert Tomaszewski, natomiast Giovanni Miale zajmie się przygotowaniem fizycznym.

Na wtorek zaplanowane są rozmowy na tematy „techniczne" – dobór sztabu, terminy przyjazdów trenera do Polski itp.źródło: inf. własna, sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-02-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved