Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Stelmach: Wciąż liczymy oczka w tabeli

Krzysztof Stelmach: Wciąż liczymy oczka w tabeli

fot. archiwum

- Zastanawiam się, czy dla niektórych moich graczy już się liga nie skończyła - stwierdził po meczu z ZAKSĄ trener Waldemar Wspaniały. - Cieszymy się ze zdobycia trzech punktów. Wciąż liczymy oczka w tabeli - mówił Krzysztof Stelmach.

Na pomeczowej konferencji prasowej powiedzieli:

Wojciech Jurkiewicz (kapitan Delecty Bydgoszcz): – Na początku chciałbym pogratulować rywalowi zwycięstwa. Był to łatwy i spokojny mecz, zakończony wygraną gospodarzy. W naszych szeregach było sporo chaosu i błędów, czasem wyglądało to tak, jakbyśmy się spotkali pierwszy raz na parkiecie.

Michał Ruciak (kapitan ZAKSY Kędzierzyn-Koźle): – Można powiedzieć, że mecz jest przyjemny, kiedy wynik wygląda jak wygląda, czyli wygrywamy mecz 3:0. Cieszy wygrana, bo punkty są nam bardzo potrzebne. Cóż, walczymy dalej.Waldemar Wspaniały (trener Delecty Bydgoszcz): – Cóż powiedzieć po takim meczu, właściwie to brak słów. Tak jak wspomniał kapitan mojej drużyny, zawodnicy wyglądali momentami, jakby pierwszy raz spotkali się na boisku. Zastanawiam się, czy dla niektórych moich graczy już się liga nie skończyła. Wiem, że mamy problemy, nie mamy do dyspozycji pełnego składu. W sobotę w drużynie znalazło się dwóch graczy młodej ligi, ale to nie usprawiedliwia reszty zawodników. Mamy o czym myśleć. Uważam, że nadchodząca przerwa w rozgrywkach będzie dla nas czasem na pracę. W tym okresie powinni wrócić do gry także kontuzjowani siatkarze. Musimy się skoncentrować na meczach play-off o piąte miejsce, ale tak nie możemy przegrywać.

Krzysztof Stelmach (trener ZAKSY Kędzierzyn-Koźle): – Cieszymy się ze zdobycia trzech punktów. Wciąż liczymy oczka w tabeli. Nie patrzymy na grę przeciwnika, mieliśmy w sobotę zagrać swoją grę. I tak też zrobiliśmy, z czego bardzo się cieszę i gratuluję chłopakom.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-02-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved