Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Gawryszewski: To dla nas bardzo duża motywacja

Bartosz Gawryszewski: To dla nas bardzo duża motywacja

fot. archiwum

Trzy ważne punkty wywieźli z Olsztyna siatkarze Jastrzębskiego Węgla. - Zrealizowaliśmy wszystko tak, jak wcześniej zakładaliśmy i chyba to było kluczem do odniesienia zwycięstwa w tym spotkaniu - mówił po meczu Bartosz Gawryszewski.

Dzisiejszy mecz pokazał, że mimo walki jedynie o utrzymanie atmosfera w drużynie jest fantastyczna.

Bartosz Gawryszewski: Tak. Wygraliśmy trzeci mecz z rzędu, więc nie może być inaczej. Jest to dla nas bardzo duża motywacja do dalszej pracy i jeszcze lepszej gry. Widać, że to wszystko, co robimy na treningach, procentuje i idzie w bardzo dobrym kierunku.

Co pozwoliło wam wygrać dzisiejsze spotkanie i dopisać do swojego konta trzy bardzo ważne punkty?Przede wszystkim realizowaliśmy wszystko to, co założyliśmy przed meczem. Wszystkie te założenia, które były na odprawie, dzisiaj się sprawdzały, zrealizowaliśmy wszystko tak, jak wcześniej zakładaliśmy i chyba to było kluczem do odniesienia zwycięstwa w tym spotkaniu.

Mecze, które teraz rozgrywacie, nie są najważniejsze. Wszystko rozstrzygnie się dopiero w spotkaniach rozgrywanych w parach.

Zgadza się. Mamy nadzieję, że z siódmego miejsca przystąpimy do tej dalszej fazy rozrywek, do tej decydującej walki o utrzymanie. Także robimy wszystko, żeby zacząć tę rywalizację i zakończyć sezon na tym właśnie miejscu. Mamy też jeszcze przed sobą Ligę Mistrzów i na tym się również koncentrujemy.

No właśnie, dobry wynik w Lidze Mistrzów chyba zrekompensuje wam słaby sezon ligowy?

Tak. Możemy na pewno jakimś dobrym rezultatem w Lidze Mistrzów zatrzeć to złe wrażenie, więc jest to dla nas bardzo ważne, to nasz priorytet. Mamy też jeszcze mecze ligowe, także skupiamy się na tych najbliższych spotkaniach i na ciężkiej pracy. Tylko to nam pozostało.

Tym bardziej, że w przyszłym roku w pucharach nie zagracie.

Nie zagramy, dlatego tym bardziej chcemy odejść z pucharów z klasą. Zrobimy wszystko, aby zajść jak najdalej w Lidze Mistrzów, awansować do Final Four, bo jest to w naszym zasięgu. Przyszły rok to zupełnie inna historia. Na razie skupiamy się tylko na tym, co przed nami i nie wybiegamy tak daleko w przyszłość.

* rozmawiała Martyna Ostrowska (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-02-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved