Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radosław Panas: Jesteśmy dalej w grze

Radosław Panas: Jesteśmy dalej w grze

fot. archiwum

- Przerwaliśmy passę pięciu meczów bez zwycięstwa. Jesteśmy dalej w grze - cieszył się po wygranej w Bydgoszczy trener Radosław Panas. Trener i kapitan Delecty już teraz zapowiedzieli, że skupią się na walce o piątą lokatę, dającą prawo gry w Challenge Cup.

Ostatnio mieliśmy taką passę, że musieliśmy gratulować przeciwnej drużynie zwycięstwa. Cieszymy się z wygranej, nie tylko z trzech punktów, ale także z końcówek, które ostatnio średnio nam wychodziły. Matematycznie mamy jeszcze szansę na czwórkę, więc walczymy – zapowiadał po wygranym meczu w Bydgoszczy kapitan AZS Politechniki Warszawskiej, Robert Prygiel.Przerwaliśmy passę pięciu meczów bez zwycięstwa. Jesteśmy dalej w grze – cieszył się również trener Radosław Panas.Te dwie pierwsze partie wygrane w końcówkach cieszą, chociaż można było rozegrać to spokojniej, bo ta przewaga w pewnym momencie była znacząca, ale były momenty przestojów i pozwoliliśmy przeciwnikowi wrócić do gry. Tego błędu nie popełniliśmy już w trzecim secie, gdzie od połowy zaczęliśmy już grać pewnie i skutecznie, zaczynając od zagrywki. Jutro jedziemy do Bełchatowa w lepszych humorach.

Nie udało nam się przerwać złej passy. Te dwa pierwsze sety były niemal identyczne jak sety w Rzeszowie. Nierówna gra, seria straconych punktów w środku seta, potem próba dogonienia i kończy się to na porażce w końcówce. Nie mamy już szans na czwórkę, pozostaje skoncentrować się na walce o piąte miejsce i zapewniam, że będziemy robić wszystko by to miejsce zdobyć – stwierdził kapitan Delecty, Wojciech Jurkiewicz.

Widowisko nie było porywające, zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Tak jak te zespoły zajmują miejsca w tabeli, taki był poziom grania – przyznał bezpośrednio trener Waldemar Wspaniały.Niestety mój zespół jest zdekompletowany. Nie ma takiego zespołu w lidze, żeby było tylu kontuzjowanych, z czego dwóch grających w pierwszej szóstce. Mamy jeszcze szansę i o to piąte miejsce będziemy walczyć. Teraz będziemy mieli przerwę i mam nadzieję, że przynajmniej dwóch, a może trzech zawodników wróci do zdrowia. Wtedy na pewno się nie poddamy i postaramy się być o to jedno miejsce wyżej niż w poprzednim sezonie.



źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-02-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved