Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mecz AZS-u Białystok z Treflem Sopot przełożony

Mecz AZS-u Białystok z Treflem Sopot przełożony

fot. archiwum

Z powodu plagi chorób w zespole AZS Białystok przełożony został najbliższy mecz tego zespołu z Atomem Trefl Sopot, który miał odbyć się w najbliższą sobotę. Spotkanie zostało przełożone na 2 marca i odbędzie się w hali w Białymstoku.

Kłopoty klubu z Białegostoku zaczęły się jeszcze przed ostatnim meczem z Centrostalem Bydgoszcz. Na kilka godzin przed meczem 25-letnia libero Magdalena Saad miała 39 stopni gorączki. Pomimo osłabienia sztab medyczny AZS podjął decyzję o włączeniu zawodniczki do meczowej kadry. Rozchorowała się również podstawowa atakująca zespołu Anna Klimakova. Obie zawodniczki obecnie nie biorą udziału w treningach. Choroba dotknęła również kilka innych siatkarek.

Nie wiadomo, w jakim kierunku to pójdzie. Magda Saad i Ania Klimakova mogą wrócić, ale odbędą najwyżej jeden, dwa treningi. Podczas meczu będą na pewno osłabione – powiedział serwisowi plusliga-kobiet.pl trener Wiesław Czaja. On sam również jest przeziębiony.

Klub z Sopotu początkowo postawił warunek, że zgodzi się na przełożenie meczu, jeśli zostanie on rozegrany w Ergo Arenie. Ostatecznie spotkanie zostanie rozegrane w Białymstoku 2 marca.* więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-02-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved