Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Paweł Blomberg: Udało nam się utrzymać bezpieczne miejsce

Paweł Blomberg: Udało nam się utrzymać bezpieczne miejsce

fot. archiwum

Podstawowym celem młodego zespołu Pronaru Parkiet Hajnówka było utrzymanie w II lidze siatkarzy. Zadanie zostało zrealizowane. Podopieczni trenera Blomberga w miniony weekend pauzowali, ale korzystnie ułożyły się dla nich wyniki rozgrywanych spotkań.

Przed weekendowymi spotkaniami w grupie trzeciej II ligi siatkarzy, istniała jeszcze teoretycznie możliwość, że siatkarze z Hajnówki spadną na ósme miejsce w tabeli, które oznacza grę w barażach o utrzymanie. Po weekendowych spotkaniach, nie ma już takiej możliwości. Co prawda w 17. serii spotkań podopieczni Pawła Blomberga pauzowali, ale porażkę poniosła ekipa z Olsztyna, a to oznacza, że hajnowianie w najgorszym wypadku rozgrywki zakończą na siódmej pozycji.

Mamy pewne utrzymanie, czyli przedsezonowe założenia udało się zrealizować – cieszy się trener Blomberg. – Szczególnie możemy być zadowoleni z naszej gry w pierwszej rundzie spotkań. W drugiej bowiem mieliśmy trochę kłopotów, kontuzji i już nie było tak dobrze. Na szczęście mimo różnych problemów udało nam się utrzymać bezpieczne miejsce i to jest najważniejsze.

Teoretycznie, Pronar Parkiet może jeszcze wskoczyć na czwartą pozycję w lidze i zagrać w play-off o awans. Aby tak się stało, musi w ostatniej serii spotkań pokonać na wyjeździe Lechię Tomaszów Mazowiecki i liczyć na niekorzystne rezultaty zespołów z Ozorkowa i Garwolina.Nasz awans do play-off jest mało prawdopodobny, ale my na pewno postaramy się o wygraną, żeby zwycięstwem zakończyć rozgrywki – stwierdza trener Blomberg.

* więcej w serwisie gazeta.pl

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-02-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved