Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > W Łodzi coraz bardziej nerwowo po porażce w Białymstoku

W Łodzi coraz bardziej nerwowo po porażce w Białymstoku

fot. archiwum

Wiesław Popik, trener Organiki Budowlanych, po meczu w Białymstoku powiedział swoim siatkarkom, że było mu wstyd za grę całej drużyny. Zawodniczka: - A trener do niej nie należy? W łódzkim zespole atmosfera robi się coraz bardziej nerwowa.

Po porażce w fatalnym stylu z AZS-em łódzkie siatkarki długo nie schodziły z boiska. Za to trener Wiesław Popik aż kipiał ze złości. Nie mógł się pogodzić z tak wysoką przegraną. Po meczu nie wytrzymał. – Przez dwa i pół seta było mi za was wstyd. Nie walczyłyście, nie poznawałem was! – krzyczał.

Powtórzył to na konferencji prasowej. Dodał jednak, że jego zespół musi się wziąć w garść. – Nie może być tak, że po bardzo dobrym meczu w następnym zawodniczki w ogóle nie są skoncentrowane – mówił. Popik na pewno ma teraz o czym myśleć. Wszystko wskazuje na to, że kryzys w Organice jest większy, niż można się było spodziewać. Łodzianki są coraz bliżej strefy spadkowej, a zwycięstwo z Atomem Treflem nie okazało się długo oczekiwanym przełomem.

Krytyczne uwagi szkoleniowca uderzyły w niektóre zawodniczki. – Owszem, zagrałyśmy słabo. Nie tak to miało wyglądać. Trener jednak nie może mówić, że wstydził się za całą drużynę, bo przecież on też jest częścią tego zespołu – zwraca uwagę Julia Szeluchina, środkowa Organiki. – Nie wiem, co się z nami stało. Nie potrafię tego wytłumaczyć, dlaczego tydzień temu zagrałyśmy świetnie, a w Białymstoku zaprezentowałyśmy totalne dno. Uważam się za ambitną siatkarkę i do tej pory nie mogę się pogodzić z tą porażką.Podobnie czuje się Marcin Chudzik, prezes Organiki, który przyznał, że po niedzielnej kompromitacji nie mógł usnąć. – To była dla mnie bardzo ciężka noc. Wiedziałem, że czeka nas ciężki pojedynek, że hala AZS-u jest bardzo specyficzna i wszystkim drużynom tam się gra ciężko. Ale nic nie usprawiedliwia tego, w jakim stylu doznaliśmy tej porażki. Musimy zacząć w końcu wygrywać, bo sytuacja w tabeli robi się coraz bardziej niebezpieczna – mówi Chudzik.

Więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-02-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved