Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Godos: Możemy sięgnąć po komplet punktów

Magdalena Godos: Możemy sięgnąć po komplet punktów

fot. archiwum

- Seria pięciu zwycięstw pokazała, że jesteśmy dobrym zespołem, groźnym dla każdego. Bardzo nam zależy, by zrewanżować się łodziankom - mówi przed meczem z Organiką Budowlanymi Łódź rozgrywająca AZS Białystok, Magdalena Godos.

W pierwszym meczu pomiędzy AZS Białystok a Budowlanymi w Łodzi podopieczne Wiesława Czai nie miały wiele do powiedzenia. Przegrały szybko 0:3 i nie był to dla nich wymarzony początek sezonu. – Wolałabym tamten mecz wymazać z pamięci, bo dałyśmy plamę. Rywali odrzuciły nas od siatki zagrywką, a same dobrze przyjmowały i robiły, co chciały. Ale wtedy nie byłyśmy jeszcze zgrane, teraz rozumiemy się znacznie lepiej na boisku. Seria pięciu zwycięstw pokazała, że jesteśmy dobrym zespołem, groźnym dla każdego. Bardzo nam zależy, by zrewanżować się łodziankom – mówi rozgrywająca AZS, Magdalena Godos.

Szansa na rewanż już w niedzielę, kiedy to AZS podejmować będzie łodzianki w rundzie rewanżowej. Siatkarki Budowlanych jednak również grają coraz lepiej, o czym może przekonywać zwycięstwo w Sopocie z Treflem. – To tylko świadczy o tym, jak wyrównana jest liga w tym sezonie i że każdy może wygrać z każdym. Ale wynik z Sopotu dał nam sporo do myślenia. Wszystkie zdajemy sobie sprawę, jak wymagający jest przeciwnik i jak trudny mecz czeka nas w niedzielę – przyznaje Godos.

Białostoczanki w ostatnim spotkaniu przegrały 1:3 z MKS Dąbrowa Górnicza. – Wiemy, jakie grzechy popełniłyśmy. Po pierwszym, łatwo wygranym secie, za bardzo uwierzyłyśmy w siebie i gdzieś uciekła nam koncentracja. No i rywal to wykorzystał. Kiedy pojawiły się niepowodzenia i zepsute piłki, nie umiałyśmy się poderwać. Coraz bardziej gasłyśmy, no i skończyło się to źle. Ale trener pracuje nad wyeliminowaniem słabości, rozmawiamy o tym na treningach. Wierzę, że efekty przyjdą już w meczu z Budowlanymi. Jeśli zagramy agresywną zagrywką i poprawimy przyjęcie, możemy sięgnąć po komplet punktów – kończy Godos.źródło: inf. własna, Kurier Poranny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-02-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved