Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Marcello Abbondanza: Bardzo, bardzo głupie błędy

Marcello Abbondanza: Bardzo, bardzo głupie błędy

Trener MC-Carnaghi Villa Cortese nie miał wesołej miny po ostatnim gwizdku sędziego. Jego zespół zdołał odrobić straty, jednak decydujący set na swoją korzyść rozstrzygnęły muszynianki. Szkoleniowiec zapowiada jednak walkę o awans przed własną publicznością.

Włoski zespół przegrywał w Muszynie już 0:2, a jednak zdołał doprowadzić do tie-breaka. – Mecz był bardzo wyrównany. W tie-breaku decydują szczegóły, a my popełniliśmy dwa bardzo, bardzo głupie błędy. To zdecydowało o porażce w piątym secie i w całym meczu – mówił po zakończeniu meczu w Muszynie trener gości, Marcello Abbondanza.

Włoski szkoleniowiec nie załamuje jednak rąk. Mimo, że dwa wygrane sety nic nie dają jego zespołowi, liczy na korzystny rozwój wypadków w Villa Cortese. – U siebie zagramy inaczej. Wydaje mi się, że spokojnie możemy wygrać cały mecz i w złotym secie zapewnić sobie awans – bojowo zapowiada trener MC-Carnaghi Villa Cortese.

źródło: mksmuszynianka.com