Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Neriman Ozsoy: Jestem zadowolona z pobytu w Sopocie

Neriman Ozsoy: Jestem zadowolona z pobytu w Sopocie

fot. archiwum

Turecka przyjmująca, Neriman Ozsoy, grająca w Sopocie od tego sezonu to jedno z największych wzmocnień Atomu Trefl. Jest skuteczna, niesłychanie waleczna i całkowicie pochłonięta siatkówką. Jak sama mówi, jest zadowolona z pobytu w Sopocie.

PlusLiga Kobiet: Mecz z Łodzią wam nie wyszedł, walczyłyście same ze sobą. Co się stało w pierwszym i czwartym secie, skąd te przestoje?

Neriman Ozsoy: – Cały czas jeszcze próbujemy znaleźć dobry rytm i nie zawsze nam to wychodzi. W poniedziałek byłyśmy nieco zaskoczone ustawieniem rywalek, ale to nas nie usprawiedliwia. Nie zagrałyśmy na naszym poziomie i zdarzały się nam przestoje. Być może spowodowane zmęczeniem po długich wymianach, ale trudno mi teraz powiedzieć, dlaczego tak grałyśmy.

Zostałyście zaskoczone. To dziwi, bo z reguły taktyka to mocny punkt Atomu.– Tak, Alessandro to znakomity strateg, jestem bardzo zadowolona, że mogę z nim współpracować. Zawsze umie doskonale przewidzieć słabe strony rywala, dziś to się nie udało, gdyż trener Łodzi zdecydował się na zupełnie inny wariant.

Znasz trenera Chiappiniego od kilku lat. Czymś w Sopocie zaskakuje?

– Ja zawsze jestem pozytywnie zaskakiwana przez trenera. To znakomity fachowiec, poświęca dużo czasu i uwagi każdej zawodniczce, różnym elementom gry. Znam go od trzech lat, współpracowałam w klubie i reprezentacji i to naprawdę dla mnie znakomity okres

Ogólnie po tych kilku kolejkach PlusLigi jesteś zadowolona z pobytu tutaj?

– Zdecydowanie. Nie żałuję decyzji o przejściu tutaj. Zresztą znałam sztab, więc wiedziałam, że nie idę w zupełne nieznane. Dziewczyny są bardzo sympatyczne i mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z pobytu tutaj.

* Czytaj więcej na plusliga-kobiet.pl
** Autor: Anna Kossabucka (plusliga-kobiet.pl)

źródło: plusligakobiet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-02-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved