Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Trenerzy i zawodniczki przed meczem Aluprofu z Vakifbankiem

Trenerzy i zawodniczki przed meczem Aluprofu z Vakifbankiem

fot. archiwum

- Vakifbank ma trzy zawodniczki, które mają ogromną siłę rażenia. Zwłaszcza Gosia Glinka, która dostaje prawie jedną trzecią piłek - mówi przed meczem Ligi Mistrzyń z zespołem ze Stambułu trener Aluprofu Bielsko-Biała, Grzegorz Wagner.

Jest również Nikolić i Poljak, które też doskonale radzą sobie z trudnych piłek. Nie ukrywam, że przygotowujemy się do tego meczu od kilku dni, Liga Mistrzyń weszła u nas na pierwszy plan. Nadarzyła nam się okazja, jest szansa i trzeba ją wykorzystać – mówi trener bielszczanek, Grzegorz Wagner.

Będzie na pewno szczególna mobilizacja. Nie jesteśmy faworytem, ale będziemy chcieli postawić twarde warunki. Będziemy chcieli zagrać dobrze zagrywką i utrudnić życie Małgosi Glince – twierdzi Katarzyna Skorupa.

Z Muszyną nie było nam łatwo, z Bielsko-Białą będzie nam jeszcze trudniej – uważa trener Vakifbanku, Giovanni Guidetti.Ten mecz w Bielsku ma dla nas bardzo dużą rangę i poważnie do niego podchodzimy – dodaje reprezentantka Polski w barwach tureckiego zespołu, Małgorzata Glinka-Mogentale.BKS Aluprof – VakifGunesTTelekom ISTANBUL (zapowiedź) from BKS_STAL on Vimeo .

źródło: vimeo.com

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved