Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Stanisław Pieczonka powraca do treningów

Stanisław Pieczonka powraca do treningów

fot. archiwum

Delecta Bydgoszcz wciąż występuje w osłabieniu. Do kontuzjowanych Andrzeja Wrony i Stanisława Pieczonki, ostatnio dołączył także Dawid Konarski. Kibice bydgoskiej drużyny doczekali się jednak dobrej informacji - do treningów powraca Stanisław Pieczonka.

Andrzeja Wrony, Stanisława Pieczonki oraz Dawid Konarski w ubiegłym tygodniu miała konsultacje z lekarzami. Zabrakło ich na kilkudniowym wyjeździe, w czasie którego bydgoski zespół rozegrał spotkania w Kędzierzynie-Koźlu i Bełchatowie.

Wydaje się, że najszybciej do gry powróci Stanisław Pieczonka, pauzujący od meczu 16. kolejki PlusLigi, w którym bydgoski zespół grał z Jastrzębskim Węglem. O powrocie do zajęć przyjmującego Delecty, poinformował dzisiaj masażysta drużyny – Dobrą wiadomością jest powrót Stasia Pieczonki, który od jutra wznawia treningi . Co do pozostałej dwójki, wciąż jednak niewiele wiadomo – Andrzej Wrona i Dawid Konarski jutro jadą do Poznania na kolejne badania i konsultacje lekarskie. Dziś nic więcej nie mogę powiedzieć – wyjaśnił Tomasz Stasiak.
 

źródło: delectabydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved