Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Siatkarki Dynama Kazań z Pucharem Rosji

Siatkarki Dynama Kazań z Pucharem Rosji

Zawodniczki Dynama Kazań po zwycięstwie w finałowym meczu z Dynamem Krasnodar zdobyły Puchar Rosji. MVP turnieju finałowego została wybrana Jekaterina Gamowa, a jej koleżanki zgarnęły wszystkie prócz jednej nagrody indywidualne.

Mimo że już wielokrotnie zdobywałam różne tytuły i wyróżnienia, każda taka nagroda indywidualna jest szczególna i niezapomniana – mówiła najlepsza zawodniczka turnieju finałowego o Puchar Rosji siatkarek. W półfinale jej zespół pokonał uczestnika Ligi Mistrzyń, Zariecze Odińcowo. W drugim półfinale Dynamo Krasnodar pokonało 3:0 Urałoczkę Jekatrinburg.

W meczach sobotnich najpierw Zariecze pokonało Urałoczkę w meczu o 3. miejsce, następnie w wielkim finale zawodniczki ze stolicy Tatarstanu pewnie 3:0 pokonały Dynamo Krasnodar. – Jestem bardzo szczęśliwa. Pokazałyśmy naprawdę dobrą grę i zasłużyłyśmy na zwycięstwo – cieszyła się po meczu Jekaterina Gamowa.