Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Koniec zwycięskiej passy Czarnych Radom

II liga M: Koniec zwycięskiej passy Czarnych Radom

fot. archiwum

Siatkarzom Czarnych Radom nie udało się podtrzymać zwycięskiej passy. W wyjazdowym spotkaniu z Wisłokiem Strzyżów musieli uznać wyższość kapitalnie grającego rywala. - Pokazaliśmy się z dobrej strony, ale oni zagrali świetnie - przyznaje Wojciech Stępień.

Opiekun RCS-u nie gani swoich podopiecznych za przegrany mecz, bo… nie ma za co. Zawodnicy z Radomia zagrali niezłe spotkanie, ale to nie wystarczyło do pokonania strzyżowian. – Przeciwnicy spisali się rewelacyjnie. Nie można przyczepić się do naszych elementów – podkreśla Wojciech Stępień. Wisłok kapitalnie bronił. – Ręce same składały się do oklasków – mówi bez kurtuazji trener Czarnych.

Po zakończeniu spotkania rozmawiałem z prezesami miejscowego klubu i przyznali oni, że to pierwszy, tak świetny pojedynek w wykonaniu Wisłoka – anonsuje szkoleniowiec radomian. – Realizowaliśmy założenia taktyczne, bo zagrywka w naszym wykonaniu była ostra i odrzuciliśmy rywali od siatki, lecz oni dokładnie przyjmowali i rozgrywający, Wilk, pokazał klasę – dodaje na zakończenie Wojciech Stępień.

Wisłok Strzyżów – RCS Czarni Radom 3:0
(26:24, 25:22, 25:16)RCS: Kalita, Kocik, Kleczaj, Staniec, Surma, Jaskulski, Biliński (libero) oraz M. Koryciński, B. Koryciński, M. Ostrowski, Wasąg

*Autor: Piotr K. Dobrowolski

Zobacz również:
Wyniki 15. kolejki oraz tabela IV gr. II ligi mężczyzn

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved