Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga K: Siódma wygrana z rzędu Chemika Police

I liga K: Siódma wygrana z rzędu Chemika Police

Siatkarki Chemika Police kontynuują zwycięską passę. Wczoraj na wyjeździe pokonały KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0. Była to już ich siódma wygrana z rzędu, dzięki której utrzymały trzecią pozycję w ligowej tabeli.

Tylko drugi set padł dosyć gładko łupem przyjezdnych, natomiast zarówno pierwsza, jak i druga partia były zacięte i kończyły się grą na przewagi. Ostatnie słowo należało jednak do zawodniczek z województwa zachodniopomorskiego. – Zagraliśmy słaby mecz. Mieliśmy kiepskie przyjęcie, ale rywal grał jeszcze gorzej – podsumował to spotkanie na łamach Głosu Szczecińskiego trener Chemika, Mariusz Bujek. – Na szczęście mieliśmy bardzo dobrą zagrywkę. W trzecim secie wygrywaliśmy 10:5, potem rywalki prowadziły czterema punktami, ale ostatecznie wygraliśmy.

W spotkaniu bardzo mało grała najlepsza siatkarka Chemika, Ewa Kwiatkowska . – Ma problem z barkiem i puszczałem ją tylko do bloku – wyjaśnił Bujek.

AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – PSPS Chemik Police 0:3
(24:26, 19:25, 25:27)

AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Gawron, Król, Kosiorowska, Związek, Seta, Soja (libero) oraz Nadziałek, Wyszomierska