Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > PZPS pozostaje nieugięty… Reprezentacja z zagranicznym trenerem?

PZPS pozostaje nieugięty… Reprezentacja z zagranicznym trenerem?

fot. archiwum

Siatkarska telenowela związana z wyborem selekcjonera męskiej reprezentacji Polski wciąż trwa. PZPS nie zgadza się na łączenie stanowisk przez Jacka Nawrockiego, który jeszcze dziś ma wypowiedzieć się czy zrezygnuje z prowadzenia Skry na rzecz kadry.

Dziś odbyło się spotkanie władz PZPS, na którym dyskutowano nad kandydaturą Jacka Nawrockiego. Związek podtrzymał swoje zdanie, że nie zgadza się na to, by Nawrocki prowadził reprezentacje i jednocześnie pracował w klubie, – Nie zgadzamy się na łączenie funkcji trenera kadry i Skry Bełchatów – to nasze ostateczne stanowisko – powiedział na łamach serwisu sport.pl prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Mirosław Przedpełski.

Wcześniej Nawrocki zaproponował kompromis. Miałby on polegać na tym, że odejdzie z funkcji trenera Skry po sezonie 2011/12. Ta propozycja też nie została zaakceptowana przez działaczy związku. – Jeżeli za moją kandydaturą przemawia tylko to, ze jestem Polakiem i że druga taka okazja się nie powtórzy – to patrzę na propozycję już zdecydowanie inaczej – powiedział Polskiemu Radiu Nawrocki.

Obecnie nic nie wskazuje na to, żeby zrezygnował on z bycia trenerem mistrzów Polski. Jeśli nadal podtrzyma takie stanowisko, to PZPS-owi nie pozostanie nic innego, jak zatrudnić zagranicznego szkoleniowca. Wśród ewentualnych nazwisk wymienia się chociażby Ferdinando de Giorgi’ego. Jednak teraz piłeczka jest po stronie Nawrockiego.– Odpowiedź od trenera otrzymam jeszcze dziś. Jakoś niedługo.. . – zakończył Przedpełski.źródło: inf. własna, Polskie Radio, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved