Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jacek Nawrocki: Obawiałem się tego meczu

Jacek Nawrocki: Obawiałem się tego meczu

fot. archiwum

Skra Bełchatów nie miała większych problemów z pokonaniem warszawskiej Politechniki. W spotkaniu tym jako podstawowi gracze pojawili się dotychczasowi zmiennicy - Jakub Nowotny i Michał Bąkiewicz. Z ich postawy bardzo zadowolony był trener Nawrocki.

– Obawiałem się tego meczu, bo zespół z Warszawy to bardzo dobry zespół i uzyskiwał wiele dobrych rezultatów, szczególnie z mocnymi drużynami – przyznał po meczu Jacek Nawrocki. – Nie wiedziałem, jak zareagują moi zawodnicy na ten niemal tygodniowy turniej pucharowy. Na szczęście zagrali bardzo dojrzale. Dużo świeżości wnieśli Michał Bąkiewicz, Karol Kłos i Jakub Nowotny, którzy dzisiaj dostali szansę gry. Jestem więc bardzo zadowolony z postawy zespołu. Ilość popełnionych przez nas błędów mieściła się w dopuszczalnych granicach, jedyne, do czego mogę się przyczepić to skuteczność ataku po negatywnym przyjęciu – tu jeszcze tkwią rezerwy.

MVP meczu z warszawskimi akademikami – Jakub Nowotny podkreślał, jak ważną rolę spełnia w grze bełchatowian zagrywka. – Jesteśmy drużyną, która bardzo dobrze zagrywa i nawet, gdy gramy z przeciwnikami silniejszymi od Politechniki, to robimy im dużo krzywdy zagrywką – tłumaczył po spotkaniu.

Świeżo upieczeni zdobywcy Pucharu Polski po warszawskim turnieju dostali od trenera dwa dni wolnego. Karol Kłos nie miał wątpliwości, że nawet tak krótki odpoczynek może być zbawienny dla zawodników. – Myślę, że te dwa wolne dni od trenera podziałały raczej na korzyść, bo mogliśmy nieco odpocząć. Po takich dwóch dniach i po zwycięskim Pucharze Polski na pewno miło się wraca i miło się gra. Byliśmy dobrze zmotywowani, bo zdajemy sobie sprawę, że każdy kolejny mecz jest bardzo ważny – podsumował bełchatowski środkowy.źródło: inf. własna, skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved