Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Memoriał Wagnera w tym roku w Katowicach

Memoriał Wagnera w tym roku w Katowicach

fot. archiwum

Tegoroczna, dziewiąta już edycja siatkarskiego Memoriału Huberta Jerzego Wagnera odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia, w hali sportowej Spodek w Katowicach. Do podpisania umowy z władzami miasta dojdzie w połowie lutego.

W lutym prezes Fundacji H.J.Wagnera Jerzy Mróz spotka się z prezydentem miasta – Piotrem Uszokiem.Do dogrania pozostały tylko szczegóły. Chodzi głównie o kwestie finansowe. Pan prezydent czeka na uchwalenie budżetu przez tamtejszą Radę Miasta, ale jesteśmy dobrej myśli i nie wyobrażam sobie innego rozwiązania, jak memoriał w Katowicach – mówi Jerzy Mróz.

Tegoroczna edycja imprezy będzie znakomitym przetarciem przed wrześniowymi mistrzostwami Europy, które odbędą się w halach Czech i Austrii. Przypomnijmy – Polacy zagrają w grupie D z Bułgarami, Niemcami i Słowakami.

Wiadomo, że w memoriale zagrają biało-czerwoni – mówi Jerzy Mróz. – Oprócz niej zaprosimy jeszcze trzy drużyny. Na 90% jedną z nich, będzie kadra współgospodarzy mistrzostw Starego Kontynentu, czyli reprezentacja Czech. Z pozostałymi federacjami trwają negocjacje, ale już teraz mogę zdradzić, że zainteresowanie jest olbrzymie. Jedno jest pewne – do Katowic przyjadą główni aktorzy wrześniowego czempionatu – zakończył organizator memoriału.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved