Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > konkursy > Plebiscyt: Konrad Piechocki działaczem roku 2010

Plebiscyt: Konrad Piechocki działaczem roku 2010

fot. archiwum

Już po raz trzeci w Plebiscycie Strefy Siatkówki Konrad Piechocki jest wybierany działaczem roku. Co ciekawe, wygrywa w tej kategorii co dwa lata - wcześniej w 2006 i w 2008 roku. Tym razem wyprzedził w głosowaniu Kazimierza Pietrzyka i Mariusza Szyszko.

Dla prezesa bełchatowskiej Skry to już trzeci triumf w naszym Plebiscycie. Wcześniej został wybierany przez czytelników Strefy Siatkówki i kibiców działaczem roku 2006 i 2008. Teraz zebrał ponad połowę wszystkich głosów i z miażdżąca przewagą został wybrany działaczem roku 2010. W 2009 roku wybraliście w tej kategorii Telewizję Polsat, a działaczem 2007 roku został Ryszard Bosek.

W tym roku Konrad Piechocki wyprzedził Kazimierza Pietrzyka i Mariusza Szyszko. Tuż za podium z niewielką strata do trzeciego miejsca znalazł się również Marcin Chudzik, prezes Organiki Budowlanych Łódź.

Wyniki V Plebiscytu Strefy Siatkówki w kategorii:
Najlepszy działacz 2010 roku1. Konrad Piechocki – 56,43% głosów

Na jego temat napisano już wiele, jednak po raz kolejny zwracamy uwagę na człowieka od lat będącego twórcą potęgi bełchatowskiej Skry, która coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność na europejskich salonach. Swoje doświadczenie wyniesione z męskiej siatkówki, chce przenieść na grunt PlusLigi Kobiet. Atom Trefl Sopot to jego nowe dziecko. Czy okaże się strzałem w „dziesiątkę"? Początki zapowiadają się obiecująco…

2. Kazimierz Pietrzyk – 15,76% głosów

Kandydatura prezesa kędzierzyńskiej ZAKSY po raz kolejny pojawia się w naszym plebiscycie. Ale trudno nie docenić osoby, która od kilku lat stara się, aby na Opolszczyznę powróciły sukcesy dawnego Mostostalu. Latem z dużą uwagą przyglądaliśmy się jak budowany jest zespół na przyszły sezon. Do Kędzierzyna-Koźla trafiły takie nazwiska jak Zagumny, Gacek, czy Czarnowski. Na „stare śmieci" wrócił również Sebastian Świderski, a Pietrzyka jednogłośnie okrzyknięto królem polowania.

3. Mariusz Szyszko – 10,05% głosów

Po tym jak zdecydował się zakończyć czynne uprawianie sportu i zawiesić buty na kołku, z Francji wrócił do rodzinnego Olsztyna. Wkrótce został prezesem miejscowego AZS-u obejmując klub w trudnym dla akademików czasie. Po tłustych latach pojawiły się problemy finansowe, zespół zaczęli opuszczać najlepsi zawodnicy, jednak on znalazł rozwiązanie. Pozyskał sponsorów, zbudował stabilny budżet, który pozwolił utrzymać olsztyńską siatkówkę w ekstraklasie.

Kolejne miejsca:
4. Marcin Chudzik – 9,77% głosów
5. Czesław Świstak – 4,64% głosów
6. Janusz Klejment – 3,35% głosów

We wtorek poznamy wyniki ostatniej kategorii V Plebiscytu Strefy Siatkówki – rozczarowanie roku 2010.

Zobacz również:
Wyniki Plebiscytu Strefy Siatkówki

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
konkursy

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved