Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Miguel Falasca: To będzie trudny mecz

Miguel Falasca: To będzie trudny mecz

fot. archiwum

W tegorocznym finale Pucharu Polski Skra Bełchatów zmierzy się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Jak podkreśla rozgrywający bełchatowian, Miguel Falasca, to będzie bardzo trudny mecz. Ma on jednak nadzieję, że jego drużyna zagra jeszcze lepiej, niż wczoraj.

Półfinałowe spotkanie pomiędzy Skrą Bełchatów i Resovią Rzeszów, mimo iż zakończyło się wygraną bełchatowian, wcale nie było dla nich łatwym spacerkiem. Po nieudanym początku, rzeszowianie sprawili, bowiem swoim rywalom sporo kłopotów. – Zaczęliśmy bardzo dobrze tego pierwszego seta, ale w drugim zaczęliśmy grać gorzej – mówi Miguel Falasca Jednak wygraliśmy tę drugą partię i to było bardzo ważne. Mam nadzieję, że w finale zagramy lepiej, ale tak jak już powiedziałem, najważniejsze jest to, że wygraliśmy.

W zeszłym roku drużyna z Podkarpacia wyeliminowała Skrę już w ćwierćfinale Pucharu Polski, co było dosyć niespodziewanym rezultatem. Dwanaście miesięcy później, role się odwróciły i to rzeszowianie pożegnali się z pucharowymi rozgrywkami, po porażce z bełchatowską ekipą. Rozgrywający mistrza Polski przypomina jednak, że wtedy okoliczności tamtej rywalizacji były nieco inne. – Teraz to jest inna sytuacja, wtedy mieliśmy wiele problemów, a oni zagrali z nami bardzo dobry mecz. W tym roku dotarliśmy aż do turnieju finałowego, może nie gramy perfekcyjnie, bo też mieliśmy problemy, ale wczoraj ci zawodnicy dali z siebie wszystko i zagrali dobrze. Teraz jesteśmy w o wiele lepszej formie, niż wtedy, kiedy graliśmy z Resovią. Na pewno możemy zagrać lepiej, niż wczoraj.

Zdaniem Miguela Falaski, nie ma znaczenia, z kim Skra zagra w finale, gdyż i tak będzie to bardzo ciężki mecz. – Nie ma dla nas zbyt wielkiej różnicy, czy będziemy grać z Częstochową czy z ZAKSĄ – mówi Hiszpan – Obie to są bardzo dobre drużyny, z dobrymi zawodnikami. To także będzie trudny mecz. Ważne jest, że jesteśmy w finale i teraz dopiero możemy zacząć o tym myśleć.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved