Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Zbigniew Bartman: Zabrakło konsekwencji w naszym działaniu

Zbigniew Bartman: Zabrakło konsekwencji w naszym działaniu

fot. archiwum

AZS Politechnika Warszawska pomimo dobrej gry nie zdołał pokonać Resovii. - Przegraliśmy spotkanie na własne życzenie. Końcówki trzeciego i czwartego seta oddaliśmy wręcz przeciwnikowi - podsumowuje spotkanie  Zbigniew Bartman.

Warszawska drużyna miała szansę zagrać mecz półfinałowy rozgrywany na Torwarze przed warszawską publicznością. Było blisko, no ale niestety czegoś zabrakło.

Zbigniew Bartman: Ja bym inaczej powiedział, nie, że miała szansę, a że powinna, bo dzisiaj przegraliśmy spotkanie na własne życzenie. Końcówki trzeciego i czwartego seta oddaliśmy wręcz przeciwnikowi. Na pewno zabrakło konsekwencji w naszym działaniu w tych dwóch końcówkach i mam nadzieję, że wyciągniemy z tego wnioski i że usiądziemy sobie jako cały zespół i wyjaśnimy parę spraw, które miały dzisiaj miejsce, a które nie powinny się zdarzyć.

Co to były za sprawy?To są nasze sprawy i my będziemy z tego wyciągać wnioski, więc ja się nie będę tym ze wszystkimi dzielił, tym bardziej, że na przyszłość będą mieli informację nasi przeciwnicy, ale tak jak mówię, my musimy zacząć od siebie, bo to my przegraliśmy to spotkanie.

Na pewno to się przyda przed meczem ze Skrą, jednak dzisiejsze spotkanie pokazało, że możecie walczyć z tymi drużynami, które na papierze są lepsze i urywać punkty.

Zgadza się, ale to był kolejny frajersko podarowany mecz, bo tak samo było w Rzeszowie, gdzie powinnyśmy prowadzić 2:0. Końcówkę, którą powinnyśmy rozstrzygnąć na naszą korzyść, żeśmy przegrali. Później się troszeczkę nasza gra posypała, a Rzeszów zaczął grać swoją siatkówkę, bo daliśmy im szansę się odrodzić. Tak samo było i dzisiaj, dlatego jest to dość bolesne, bo poza pierwszym setem, gdzie Grozer miał swoją serię, gdzie miał „dzień dziecka”, to my graliśmy naprawdę dobrze. Cóż, trzeba przyjąć tę porażkę z pokorą, pogratulować przeciwnikom i życzyć powodzenia w następnych meczach, bo wykorzystali nasze słabości, wygrali z nami i to oni dzisiaj byli lepsi.

*Tuż po czwartkowym spotkaniu z zawodnikiem rozmawiała Anna Bagińska (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved