Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Mecz ZAKSY z jastrzębianami okiem statystyka

Mecz ZAKSY z jastrzębianami okiem statystyka

fot. archiwum

- Generalnie mecz był kontrolowany przez nasza drużynę, ale błędy spowodowały, że było trochę nerwowości i było to wyrównane spotkanie - twierdzi statystyk ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Oskar Kaczmarczyk, po meczu z Jastrzębskim Węglem.

Jak mógłbyś jako statystyk skomentować dzisiejsze spotkanie?

Oskar Kaczmarczyk:Nie da się ukryć, że był to mecz błędów z jednej i z drugiej strony, cieszymy się mocno i ogromnie z tego zwycięstwa. Myślę, że na każdym turnieju dobre drużyny źle zaczynają i dobrze kończą, wierzę że to się spełni. Na każdym turnieju jeden mecz jest słabszy i ten mecz my już mieliśmy, powoli opadają z nas emocje i myślimy już o meczu z AZS-em Częstochowa.

Był to mecz błędów, ale trudno jest zagrać dwa dobre mecze po sobie w tak krótkim czasie, a mecz w Częstochowie był dobrym meczem.Oby tak nie było, mamy jeszcze przed sobą spotkania i w sobotę i w niedzielę. Rzeczywiście jest tak gramy we wtorek, w czwartek gramy dochodzi do tego podróż i nie ma czasu na odpoczynek. Nasza drużyna i drużyna z Jastrzębia na tym cierpi. Oby nam się udało i w sobotę i w niedzielę i abyśmy utrzymali wysoki poziom w dwóch spotkaniach z rzędu.

Był to bardzo zacięty pojedynek?

I tak i nie, ponieważ miałem takie odczucie, że przez cały czas kontrolowaliśmy to spotkanie i pozwalaliśmy w pewnych momentach, co jest naszą bolączką od początku sezonu, że tracimy przewagę. Czapka z głowy dla Macieja Pawlińskiego, ale nie powinniśmy sobie pozwolić na taką nerwową końcówkę jednak. Generalnie mecz był kontrolowany przez nasza drużynę, ale te błędy o których mówiłem wcześniej spowodowały, że było trochę nerwowości i było to wyrównane spotkanie.

Czy zaskoczył cię wynik meczu Delecta – AZS Częstochowa?

Tak, myślałem, że AZS się nie podniesie po serii porażek. W pucharach zawsze dobrze grają i mogą mocno zawojować. Nie myślimy o tym co było we wtorek i skupiamy się na kolejnym meczu, które będzie ciężki.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved