Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Brodacka: Jestem przekonana, że odbijemy się od dna

Anna Brodacka: Jestem przekonana, że odbijemy się od dna

fot. archiwum

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia po siedmiu kolejkach ciągle ma zerowy dorobek punktowy. Siatkarki beniaminka zdołały wygrać tylko jednego seta. Jak odwrócić złą passę, powiedziała rozgrywająca drużyny z Rumi - Anna Brodacka.

Wybrzeże fatalnie zaczęło sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej, po siedmiu kolejkach nie zdobyło punktu, zapał i chęć gry zawodniczek maleje z każdym spotkaniem. – Niby wszystko wiemy i jesteśmy przygotowane, ale w pewnym momencie coś nie wychodzi. Mogę to skomentować tylko w jeden sposób: walczymy i pracujemy dalej, bo nie może być tak jak teraz – zapowiada Anna Brodacka.

Rozgrywająca wie, co musi poprawić w swojej grze. – Muszę popracować nad tym, żeby zaskoczyć przeciwnika. Poza tym ważne będzie wzmocnienie zagrywki, która lepiej ustawi nam cały mecz i poszczególne akcje – zdradza zawodniczka TPS-u. Siatkarka uważa, że jeszcze jest szansa powalczyć w lidze i nie można jej zespołu w tym momencie skreślać. – Jeszcze jest trochę tych meczów, ale z czasem będzie ich ubywać, więc w każdym musimy prezentować maksimum naszych możliwości – powiedziała Brodacka.

Atmosfera w drużynie mimo porażek jest dobra. Zawodniczki wspierają się na boisku. Bardziej doświadczone pomagają młodszym, służą radą. Brodacka uważa, że brakuje im tylko szczęścia, by odnieść pierwsze zwycięstwo w PlusLidze Kobiet. – Ważne, żebyśmy grały i były ze sobą na boisku. Wiadomo, jak to jest: nie zawsze gra atmosfera lub nie zawsze gra doświadczenie. Raz w meczu przeważa jedna strona, raz druga. Musimy po prostu trafić na tę właściwą – kończy siatkarka.* z zawodniczką rozmawiała Justyna Niedbała (plusliga-kobiet.pl)

źródło: inf. własna, plusligakobiet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved